Estetik sonrası kalkık burun imdattt

Zaman sanırım bu süreçte en önemli şey. Zamana ihtiyacım var . İnşallah burdan bende benim gibi olanlara bir gün sakin olun geçecek mesajını veririm🙏🙏🙏
ben bilmeden kavis yapin dedim ve en kalkik burnu seçmişim karga burnu gibi oldu şuan hergun ağlıyorum nerdeyse 😔😔😔

Bana mı dediniz güzel olmuş diye tam anlayamadım. Eğer bana dediyseniz düşündüğünüz kadar iyi değil. Henüz 6. Gün ödem vardır uçlarda diye düşünüyorum belki iner ve toparlar fakat değilse burnum şu açıdan vurulmuş gibi duruyor ütü gibi bir şeyle ve burun delikleri çok garip gözüküyor. Şimdilik doktor ismi vermeyeyim çünkü ben beğenmedim. Ve ucunu kaldırma dediğim halde arşa bakıyor. Ve ucu da yamuk şu an.
Merhaba ben de ameliyat olalı 25 gün oldu burnum aynı sizinki gibi bir de üstte yeni kemer oluşması da cabası. Çok pişmanım eski burnum kötü değildi septum deviasyon için girmişken biraz törpülenecekti. Burunu açınca burun tabanının büyük olduğunu görmüş Dr ve tamamen kısa kalkık bir burun yapmış bana. Nasıl oldu burnunuz acaba şimdi değişti mi normale döndü mü

İnanılmaz şekilde kendimle aynı şikayetleri okuyor gibi oldum şuan 1. Ayım bitti ve hala kalkık katlanamıyorum bu duruma. Doktor gel içindeki eriyen ipi alım dedi. Ama korkıyorum zayen ameliyatyan korkuyordum o yüzden bekleme taraftarıyım 3 ay

Bana mı dediniz güzel olmuş diye tam anlayamadım. Eğer bana dediyseniz düşündüğünüz kadar iyi değil. Henüz 6. Gün ödem vardır uçlarda diye düşünüyorum belki iner ve toparlar fakat değilse burnum şu açıdan vurulmuş gibi duruyor ütü gibi bir şeyle ve burun delikleri çok garip gözüküyor. Şimdilik doktor ismi vermeyeyim çünkü ben beğenmedim. Ve ucunu kaldırma dediğim halde arşa bakıyor. Ve ucu da yamuk şu an.
Bence çok güzel duruyor, kim yaptı özelden yazar mısınız?

X