Estetik sonrası kalkık burun imdattt

Arkadaşlar selam Cuma gibi estetik oldum. Eski burnum yüksek sırtlı kemerli ve ucu büyüktü kısacası ameliyatliktim yani..hemde 20 yıldır istediğim birseydi.
Cuma günü oldum bugün 3. Günü . Burnum önden genis kanatlı kısa ve aşırı aşırı kalkık inanır mısınız yemek yiyemez hiçbir şeyden tad alamaz oldum sanki dünya yıkıldı da ben altında kaldım. Bunun için mıydı diyorum kendime . Keşke olmasaydım diyorum ve hergun ağlıyorum. Doktoruma öyle kalkık vs olsun denedim ama o bir miktar ineceği için kaldırdım dedi . Ne olursunuz tecrübeli olanlar yazsın iner mi? İndikçe burun dudak mesafesi kısalır mi? Çünkü çok ayrık duruyor. Etrafındaki herkes beni teselli etmeye çalışıyor ama ben aynaya bakınca domuz gibi bir burun görüyorum ve kahroluyorum😭😭
Merhaba. Ben de burun estetiği oldum be 5. Günde bandajlar açıldı. Ve sizinle aynı şeyden şikayetçiyim. Sizde gelişme oldu mu? Çok endişeliyim. Çok kalkık ve garip bir burnum oldu.

Merhaba. Ben de burun estetiği oldum be 5. Günde bandajlar açıldı. Ve sizinle aynı şeyden şikayetçiyim. Sizde gelişme oldu mu? Çok endişeliyim. Çok kalkık ve garip bir burnum oldu.
Ameliyat olalı benimde yaklaşık 20 gün oldu. İlk günlerde bende böyle çok takıyordum. Çünkü aşırı kalkıktı. Ama cidden zamanla biraz iniyor. Hala daha şiş ve ödemli suratım. Çok fazla düşünmemeye akışına bırakmaya çalışın. Çünkü tam şekli 1yılda belli olcak.

Ameliyat olalı benimde yaklaşık 20 gün oldu. İlk günlerde bende böyle çok takıyordum. Çünkü aşırı kalkıktı. Ama cidden zamanla biraz iniyor. Hala daha şiş ve ödemli suratım. Çok fazla düşünmemeye akışına bırakmaya çalışın. Çünkü tam şekli 1yılda belli olcak.
Ben çok ucube gibi oldum. Takmamak mümkün değil. Uzaylı gibi oldum.

Eklentiler

• C3D85A24-9B69-400C-98FA-BB0A8D5C29A6.jpeg
    C3D85A24-9B69-400C-98FA-BB0A8D5C29A6.jpeg
    530,7 KB · Görüntüleme: 609
  • 8A2B3364-2B65-4760-8376-2A777CA8CE73.jpeg
    8A2B3364-2B65-4760-8376-2A777CA8CE73.jpeg
    473,8 KB · Görüntüleme: 548
Bi kac hafta once esimde oldu aynisi bizde de oldu dr ona gore burnun dusme yapisini hesaplayarak yapiyor korkmayin duzelcek 9 haftaya girdik o aciklik gitti bile telas yapmayin

Umarım öyle olur. Gerçekten üzücü çünkü.
Oyle oluyor burun amelyattan sonra hacim kaybediyor dusme payi var merak etmeyin esim ilk yapildiginda cizgi filmlerdeki fransiz usaklar gibi dimdik bir burnu vardi hatta cok dalga gecmistim ama duzeldi

Benim estetik tecrübem yok ama bana kötü gelmedi burnunuz . Henüz yeni diyorsunuz sabredin ; boşuna kendinizi üzmeyin derim.

Benim burnum aslında güzeldi. Sadece kemiği önden hafif yamuktu. Kimse farketmiyordu bile. Sadece kemikteki yamukluk düzelsin ve muntazam olsun dedim. Sonuç böyle olunca baya kötü oldum. Ucunu Kaldırmamasını söylemiştim. Kaldırmış. Eski halimden kötü olmak Üzdü sanırım. Sonuçta maddi ve manevi götürüsü de var. Biraz da olsa düşerse ve şişliği inerse inşallah iyi olur. İlk haftam dolmadı henüz. Umutlu olmaktan başka çare yok şimdilik. 🙏🏻🤗

Arkadaslar merhaba benim de ameliyatimin 11.gunu,ilk gunler tamponlardan dolayi sanirim benimde dudak burun arasi mesafem inanilmaz genis duruyodu cok sinirim bozulmustu ama simdiden duzeldi merak etmeyin normale donuyo,benimde sizinkinin tam tersi ucu cok sis ama normal duruyo kalkik durmuyo korkuyorum odemler inince ucu duserse diye,tamam domuz burnu gibi kalkik olmasin ama olmusken biraz da kalkik durmasini istiyordum

Arkadaslar merhaba benim de ameliyatimin 11.gunu,ilk gunler tamponlardan dolayi sanirim benimde dudak burun arasi mesafem inanilmaz genis duruyodu cok sinirim bozulmustu ama simdiden duzeldi merak etmeyin normale donuyo,benimde sizinkinin tam tersi ucu cok sis ama normal duruyo kalkik durmuyo korkuyorum odemler inince ucu duserse diye,tamam domuz burnu gibi kalkik olmasin ama olmusken biraz da kalkik durmasini istiyordum
Domuz burnundan iyidir 😔

Mrhba bende burun amaliyatı olmak istiyorum siz kime ve nerde oldunuz burnunuz çokkk güzel olmuş bide rica etsem fiyat yazarmısınız lutfen🙏

Mrhba bende burun amaliyatı olmak istiyorum siz kime ve nerde oldunuz burnunuz çokkk güzel olmuş bide rica etsem fiyat yazarmısınız lutfen🙏
Bana mı dediniz güzel olmuş diye tam anlayamadım. Eğer bana dediyseniz düşündüğünüz kadar iyi değil. Henüz 6. Gün ödem vardır uçlarda diye düşünüyorum belki iner ve toparlar fakat değilse burnum şu açıdan vurulmuş gibi duruyor ütü gibi bir şeyle ve burun delikleri çok garip gözüküyor. Şimdilik doktor ismi vermeyeyim çünkü ben beğenmedim. Ve ucunu kaldırma dediğim halde arşa bakıyor. Ve ucu da yamuk şu an.

Eklentiler

• 27979848-8ABF-407D-AD13-9122253B0F63.jpeg
    27979848-8ABF-407D-AD13-9122253B0F63.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 477
Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Vallahi ne ağladım ilk zamanlar.. şimdi diyorum ne gereği varmış zamana bırakmak en iyisi . Kalkiklik inci gayet makul seviye de . Öyle kısa vs de değil uzun da değil tabiki . Tek sıkıntım şuanda burun ucu top gibi .. tüm ödem.indi aşağıya.. o da geçecek diye ümit edip artık burnumu düşünmüyorum. Sende sıkma canını zaman ver biraz 😊

Merhaba geçmiş olsun öncelikle. Vallahi ne ağladım ilk zamanlar.. şimdi diyorum ne gereği varmış zamana bırakmak en iyisi . Kalkiklik inci gayet makul seviye de . Öyle kısa vs de değil uzun da değil tabiki . Tek sıkıntım şuanda burun ucu top gibi .. tüm ödem.indi aşağıya.. o da geçecek diye ümit edip artık burnumu düşünmüyorum. Sende sıkma canını zaman ver biraz 😊
sizin burnunuz kac günlük/aylik?

X