eternity tencere seti

kardelen18

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
7.199
345
eternity tencere seti kullanan varmı ben almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz

Son düzenleme:
Ben eternitynin ilk çıkan modellerinden almıştım tam 7 yıl önce. Hani üzerinde meyve deseni olanlardan. Hala taş gibiler. En ufak çizik, dışında bir leke hiçbirşey. Her gün makinede yıkanıyorlar. Tavsiye ederim.

ben de kullaniyorum,kirmizi ciceklisinden.bende yuvarlak.zaten bana da yuvarlak tavsiye etmislerdi,cunku yuvarlak kareden cok kullanisli.ama ben de senin gibi kare istiyordum,annem 1 tane de kare aldi bana ama inan onu kullanmiyorum.her gun de makinede yikaniyor,cizik falan yok.istersen sen de benim gibi yap, icinde kalmasin diye 1 tane de kare al.

ben tavsiye ederim arkadaşım 1 yıldır kullanıyorum
çok güzelller
kırmızı çiçekli olandan var bende 7 parçalı set ve kare
kare olmasından da çok memnunum

ben de kullaniyorum,kirmizi ciceklisinden.bende yuvarlak.zaten bana da yuvarlak tavsiye etmislerdi,cunku yuvarlak kareden cok kullanisli.ama ben de senin gibi kare istiyordum,annem 1 tane de kare aldi bana ama inan onu kullanmiyorum.her gun de makinede yikaniyor,cizik falan yok.istersen sen de benim gibi yap, icinde kalmasin diye 1 tane de kare al.

evet ya yuvarlak alırsam kare model hep içimde kalacakkdelikafadulden

ben tavsiye ederim arkadaşım 1 yıldır kullanıyorum
çok güzelller
kırmızı çiçekli olandan var bende 7 parçalı set ve kare
kare olmasından da çok memnunum

bende kırmızı çiçekli düşünüyorum fikir alayım dedim

Bende tavsiye ederim. 15 aydır pembe lila çiçekli modelini kullanıyorum. Ne kararma yaptı ne de çizik... Çok memnunum...

Sakın sakın...Eternity tencerelerim 1 yılda mahfoldular.Tabanlarında sisme oldu pişirdigim her yemegi yakıyor.Firmayı arıyorum sacma sapan nedenlerle oyalıyorlar.Aman kızlar sakın eternity tencere alma hatasına düşmeyin.Berbat...ılk zamanlar cok güzeldi.Görüntüleri ise imrendirecek cinsten.Fakat sonra ortalar sisme yaptı.Yaptıgım yemeklerin hepsi tencerenin ortasından yanık.Firma öyle güzel oyalıyor ki sizi anlatamam.Almadan önce nette eternity ile ilgili sikayetleri okuyun sonra almayı düşünün.Benden söylemesi gerisi size kalmış..

Sakın sakın...Eternity tencerelerim 1 yılda mahfoldular.Tabanlarında sisme oldu pişirdigim her yemegi yakıyor.Firmayı arıyorum sacma sapan nedenlerle oyalıyorlar.Aman kızlar sakın eternity tencere alma hatasına düşmeyin.Berbat...İlk zamanlar cok güzeldi.Görüntüleri ise imrendirecek cinsten.Fakat sonra ortalar sisme yaptı.Yaptıgım yemeklerin hepsi tencerenin ortasından yanık.Firma öyle güzel oyalıyor ki sizi anlatamam.Almadan önce nette eternity ile ilgili sikayetleri okuyun sonra almayı düşünün.Benden söylemesi gerisi size kalmış..

araştırıp öyle alacam canımm

X