Etkileyiciliğiyle MeGaN Fox

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
34
megan-fox-picture-4.jpg

megan_fox_gq_02.jpg

megan-fox.jpg

Megan-Fox.jpg

megan-fox-4-30-08.jpg

megan-fox.jpg

Megan%20Fox-BBC-000745.jpg

megan-fox-modasi.jpg

Doğum adı Megan Denise Fox
Doğum tarihi 16 Mayıs 1986 (1986-05-16) (23 yaşında)
Doğum yeri Oak Ridge, Tennessee, ABD
Boyu 1.65 m

Megan Denise Fox, 16 Mayıs 1986 Memphis doğumlu aktris ve modeldir. Confessions of a Teenage Drama Queen adlı filmle üne kavuşmuş olan oyuncu Hope & Faith adlı tv programıyla da ününü pekiştirir.

Megan Fox, 5 yaşındayken tiyatro ve dans dersleri almaya başlar. On yaşındayken ailesiyle birlikte Florida’ya taşınır ve orada eğitimine devam eder. On üç yaşındayken oyunculuk ve modellik yapmaya başlar. 1999 yılında Amerika Modellik ve Yetenek yarışmasında çeşitli ödüller alır. Fox, Holiday in the Sun adlı filmle magazin basınında Ashley Olsen’a rakip gösterilir. Onu esas ünlü yapan film Transformers olur. Bu filmle birlikte Fox’un, Angelina Jolie’ye olan benzerliği herkesin dikkatini çeker ve ünü artar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu 86 lımıymış akannehir nekadarda olgun ve dolgun duruyo ama güzel gerçektende bide bunun gözleri lens mi doğalmı

lens değil canım gözleri doğal.gerçektende çok olgun gösteriyo yaşına göre:1ninca:

benden bir yas kucuk ama mılyon kez estetik ameliyatı olmus ,makyaj guzelli sevememedim bu kadını ...bu kadarda olmaz dedirtecek kadar ozentinin önde gideni

Son düzenleme:
ben beğeniyorum bu kadını valla hem kendiyle de barışık selülitli fotolarına photoshop bile yaptırmıyorzemuszemus

X