Etkiye tepki değer vermek midir?

AfifEsila

Bana bugün sabır düştü..
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2017
524
505
Kızlar bir arkadaşımla aramiz bu aralar limoni. Şahsıma kabul etmeyeceğim şeyler yaptı ve mesafe koydum. O muhtemelen benim ne konuda mesafe koyduğumun farkında değil. (düşünmeden hareket etmeleri sonucu bana zarar gelebilirdi ama ben musade etmediğim için pek birsey yapamadi -normalde bana iyilik yaptığını sanıyor ama iyilik yapayım derken neredeyse zarar veriyordu-) durumun farkında değil kendini hakli goruyor ve kendisine engel olduğum için oda tavır aldı kendince bana (iyiliğimi isterken benim onu yok yere suçladığmı düşünüyo) . Son konuşmamızda kocasi geldigi halde kendisi kapinin önünde beklemiş gelmemiş bize bende niye yukari çıkmasın dedim; aramadığın için bende seni arayıp rahatsız etmek istemiyorum gelmediğin için bende gelmiyorum gibi şeyler söyledi. Simdide diger ortak arkadaslarimizi onlarin çocuklarını hic olmadığı kadar sık ve peşpeşe paylaşıyor... kendince beni ekarte etmiş durumda. Hic orali olmayarak mi tavır almalıyım yoksa onu silerek gördüğüm yerde merhaba merhaba mı demeliyim. Önemsemek istemiyorum aslında ama fazla takıntılı bir insanım. -Oda bunu bilerek yapıyor zaten takılsın bana dönüş yapsın vs diye-

Mesafe tam da böyle insanlar içindir.. İşgüzar insanları hayatınızdan çıkarın.
40 tane tilki dolanır kafasında.
Ve bunu her zaman iyi birşeyler yaptığını sanarak sonunu düşünmeden yapiyor.. Ona göre bu nispetleri iyi birşey. Ben desem ki neden beni ekarte ediyorsun gel sende samimi ol uzak duran sensin diyecek. :)

konuyu bilmeden objektif bir şekilde yorum yapamam. konu nedir bilmiyorum ama siz de yanlış anlamış olabilirsiniz. iyiliğinizi düşündüğünü düşünüyorsa belki de gerçekten öyledir.

konuyu bilmeden objektif bir şekilde yorum yapamam. konu nedir bilmiyorum ama siz de yanlış anlamış olabilirsiniz. iyiliğinizi düşündüğünü düşünüyorsa belki de gerçekten öyledir.

Kendi doğrusundan ve öngörüsünden başka birsey tanımaz. Bunu hep yapıyor. Ve bizzat esim uyardı doğacak sonuçlara karşı beni. Bir kaç kişiyle daha bu tarz şeyler olmuş ve arkadaşlar arasında konuşulmuş. Eşim aynısı sanada olacak istersen engel ol dedi. Bende mesafe koydum.

Yok saymak ,yok saymak ve yine yok saymak.Sakin adamı delirtir.Deneyin

hıc yokmus gıbı davranın bence
yok sayın

Olayı açıkça konuşmak en doğrusu.
Madem farkında değil, açıklaman gerekir. O da yaptığı şey her ne ise sana hak verir bu tripler yaşanmaz.

Olayı açıkça konuşmak en doğrusu.
Madem farkında değil, açıklaman gerekir. O da yaptığı şey her ne ise sana hak verir bu tripler yaşanmaz.

Sorsa açıklarım. Onu istemediğimi yok yere tavır aldığımı düşünüyor. Sıkıntın nedir diye sorduğu yok. Biraz kendi düşüncelerine göre hareket eden birisi. Neden arayıp sormuyorsun demiyorda arasaydın sorsaydın gelirdim yanına diyor...

X