Doğuma Hazırlık Etlik şehir hastanesinde doğum yapan varmı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

menengec

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2022
69
26
27
Kizlar 35 haftalık hamileyim doğumu Etlik şehir hastanesinde düşünüyorum giden doğum yapan varmı acaba birde kasılmalarım var bel ağrısı erken doğum olur diye korkuyorum

orası çok çok yeni, daha bir kaç aylık hastane.
olduysa bile forumda var mıdır acaba

Ben 41 gün önce orda normal doğum yaptım yeni olmasına rağmen doktorlar olsun hemşireler olsun çok ilgililer. Hiçbir sıkıntı yaşamadım Allah'a şükür. Ertesi günde taburcu oldum. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini

Ben 41 gün önce orda normal doğum yaptım yeni olmasına rağmen doktorlar olsun hemşireler olsun çok ilgililer. Hiçbir sıkıntı yaşamadım Allah'a şükür. Ertesi günde taburcu oldum. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah bebeğini
Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım biraz anlatır mısın temizdir zaten de tek odadami kaldın sancini tek odadami çektin refakatçi aldilarmi yanına doğum sonrası seni bebeği onlarmi giydirdi

Kızlar doğum yaptım 28 günlük olduk hastane güzel temiz ama gerçekten çok zor bı doğum oldu ikinci doğumum olmasına rağmen her tarafım yırtıldı hiç tavsiye etmiyorum hiç iyilerine dek gelmedim hep genç öğrenci gibiydiler bağırta bağırta dogurtuyolar daha 7 santimle dogurtmaya çalıştılar 2 saat ikindirdilar ne nefesim kaldı ne halim oksijen bağladılar bebeğimin kalp atışı yavaşladı diye bastıra bastıra dogurttular bebeğimin yanakları mosmosrdu inanın hala etkisinden çıkamadım ölücem diye baktım çok zordu piskolojim mahvoldu Rabbim herkesin o anında iyi insanlarla karsilastirsin güzel kolay doğumlar nasip etsin inşallah

X