Etlik zübeyde hanım hastanesinde hangi doktor iyi aşilama için zübeyde hanima giden varsa yardim edebilir mi

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
26
Screenshot_20220523-132834_Chrome.jpg
Screenshot_20220523-175222_Chrome.jpg
sonuclarim Bunlar zübeyde hanima gitmeye karar verdim bi yerden baslamam lazim. 1 yillik evliyim 25 yasindayim Zübeyde Hanım a giden varsa yardim edebilir mi

Canım merhabalar bende etlik Zübeyde Hanım da aşılama yaptırmak istiyorum siz nasıl bir yol izlediniz infertilite ye bakan kadın doğuma mi yoksa tüp Bebek e bakan kadın doğum bölümüme mi randevu aldınız
Valla ben infertilite ye gittim bikac kez. Bi adetin 3. Günü bi de adetin 21. Günü gidip hormon testi verdim. Rahim filmi için randevu alacagim ama adet olamiyodum bi turlu. Suan hastanedeyim doktor alttan bakti kan aldi da ilac vercek

Tamamdır çok teşekkür ederim
6 milimlik kist varmis ama onemli degilmis adetle atılır dedi bende adet olamiyorum dedim hormon hapi yazdi dupstol muydu neydi 2 kutu adet söktürucuymus. Vitamin istedim folibol folik asit yazdi geldim eve. Adet olayimda hemen rahim filmi randevusu alayim

6 milimlik kist varmis ama onemli degilmis adetle atılır dedi bende adet olamiyorum dedim hormon hapi yazdi dupstol muydu neydi 2 kutu adet söktürucuymus. Vitamin istedim folibol folik asit yazdi geldim eve. Adet olayimda hemen rahim filmi randevusu alayim
Hadi inşallah seni önümüzdeki ay hamiş görürüz bende bir sıkıntı yoktu eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ama ben bu ay döngüm 23 gün sürdü normalde 28 dir o yüzden Perşembe bende gidip bir baktıracam

Hadi inşallah seni önümüzdeki ay hamiş görürüz bende bir sıkıntı yoktu eşimde varikosel vardı ameliyat oldu ama ben bu ay döngüm 23 gün sürdü normalde 28 dir o yüzden Perşembe bende gidip bir baktıracam
Amin ikimiz de hamiş oluruz benim esim daha gitmedi firsat bulup

Amin ikimiz de hamiş oluruz benim esim daha gitmedi firsat bulup
Amin inşallah mutlaka gitsin canım çünkü erkteki sorunların tedavisi daha uzun oluyor mesela bizim hiç belitimiz yoktu eşim yine de gitti test yaptırdı şok olduk

X