Ev cephesi yorum yapar mısınız lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

guzelgunlergelsin

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
21
1
Herkese merhaba.Adanada yaşıyoruz kuzey doğu cephede ev almayı düşünüyoruz.Kuzey doğu cephede oturan memnun olan olmayan varsa yorum yapabilir mi ?

İstanbul’da kuzey cephede oturdum yazın efil efil oluyordu herkes klima açarken ben açmıyordum.
Adana kışları da çok soğuk olmadığı için gayet ideal.

İzmir için konuşuyorum kuzey doğu cephe candır. İlk güney doğu daireyi seçip sonra gece uyamayıp ertesi gün değiştirmiştim konumu evi alırken. Sabahtan mis gibi güneşi alıyor, öğleden sonra iki balkon da kullanılabilir duruma geliyor yaz aylarında. Uyumayı seviyorsanız ayrı mesele ama, güneş uyandırıyor erkenden. Gerçi perdeyle ya da panjurla çözülür ancak biz zaten erken kalktığımız için çok tercih etmedik. Kışın da soğuk değil ama benim evim ara kat, merkezi sistem. Onun da etkisi olabilir.

En güzel cephe. Sabah güneşini alır. Akşam rahat rahat oturursunuz. Güney batı cepheli evde oturuyorum. Hem çok sıcak, hem akşam vakti gözümüze güneş giriyor, bir şey izleyeyim desen ekran parlıyor.

Aynı konuyu daha önce 2 kere açtınız ve her seferinde BDV’ye açıyorsunuz, taşıyoruz uyarı veriyoruz yine açıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X