Ev hanımlar 3 e 5 e bakmayalım.. Kenara koyalım

merhaba bu konuyla ilgili topikler var aslında ama başlıklar farklı oyüzden dikkatinizi çekmemiş olabilir
bizde tam birikimle ilgili konuşuyoduk kızlarla,birikim yapıyosan herkezden gizli yap kimse bilmesin ve sende bilme o para yokmuş gibi davran yoksa biraz zor birikim yaparsın ,ihtiyaçlar hiiiiiç bitmez özellikle biz bayanların sonu gelmez yani

Kimse yok mu para biriktirecek kenarda parası olsun isteyen bu topik beni sartlandıryo hergün kumbarama bişey atmasam eksiklik hissediyorum eskiden olsa aklıma geldikçe koyardım şimdi nerdeyse ayda bir gram yapabiliyorum...,,

Kimse yok mu para biriktirecek kenarda parası olsun isteyen bu topik beni sartlandıryo hergün kumbarama bişey atmasam eksiklik hissediyorum eskiden olsa aklıma geldikçe koyardım şimdi nerdeyse ayda bir gram yapabiliyorum...,,
Bende size katilmak istiyorum

Bende size katilmak istiyorum

Hoş geldin aramıza..... Kumbaramıza para attıkça buraya yazıyoruz istersen haftalık da yazabilirsin. Her salı buraya yazıyıyoruz her ayın 9 unda kumbaramızda ne kadar birikmiş yazıyoruz istersen paran dursun istersen altın yap. Ben her ay altın yapıyorum böylece harcamak kolay olmuyor.,,,

Hosbuldum ilk is o zaman esime kumbara aldirmak ben baslayinca yazarim buraya

Areser helal yawrum... Bnde bugun kumbarama 10 tl attım...
Sil bastan oldu ama olsun dewam ayın 9 una cok var canım ... Ewet burası saartlandırıyo... İyiki var kk... İyikivar kk kadınları ...
Helal olsun bize helal ....

Bu haftanın ilk bildirimi benden kumbaramdan 101 tl çıktı. Bugunde 2 tl attım 103 tl....
Bir gram altın parası olmuş bile haftayı beklemeyip gidip altın alasım geldi ama beklixem belki çeyrek alırım.....

Slm kızlar ben aslında tutukluğum güzelde birikim yaparım çalışırken 2 yılda 10 bine yakın para biriktirdim ve evlenirken beyaz eşya mutfak çeyizi ıvır zıvırlar hepsini rahatlıkla aldım ama şimdi evlendik 2 yıl sonra çocuk oldu şimdi 8 aylık maşallah tabi ben işten ayrıldım çalışmıyorum şuam :) kumbaraya başlamıştım bende ama 5 aydır sadece 80 lira olmuş çok üzüldüm hergün atıcam bundan sonra o parayı poşete koydum bugün 3 liraya yeniden başladım her hafta yazıcam bende belki heveslenirim :)

Hoş geldin canım aramıza benim hep bir kumbaram vardı ama aklıma geldikçe atardım. Aylarca 100 tl zor biriktirdi. Şimdi kendime bir hedef koydum ve burası sayesinde kendimi şartlandırdım. Buraya yazmazsam eksiklik hissediyorum. Insallah sende guzel birikimler yaparsın.....

Aaaa tek ben yazıyorum hadi ama nerde kumbaraya atılan paracıklar dun. 5 tl attım kumbarama.....

Bu arada herkese iyi bayramlar.....

İyi geceler kızlar... Areser canım ya ev işleri topiginden nicin tanıdık geliyo aöa diyom kim kim..
Bayramdan sonra giremedim.. Kvdemlerde kalmak zorundaydık suydu buydu falan..
Kumbara sıfırlandı.. Kızımn harclıkltıyla beraber bi gram bi çeyrek aldım.. Babası attıkasaya..
Şimdi bombos ...
Buraya girmedimmi hiç kwnara para atmadıımı farkettim.. Hemn baslıcam yarın.... Bismillahh

Evi temizlerkkwn 55 krş buldum cuk kumbaramam.aksam yine atıcam yazarımm

Bende bugun 3 tl attım yarın kumbaramı sayacağım bakalım ne kadar olmuş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…