Ev interneti icin kac tl ödüyorsunuz hangi operatör kac megabitsel hız

Turk telekom ilk 1 yil 135 tl 2 yil 150 tl cokmu sizce hiz 16 megabitsel bana cok geldi
Biz yeni aldık Türk Telekom 250tl 50mgb hızda ama güya en yüksek hızda benim telefonumda çekiyor eşiminkinde her yerde çekmiyor Türk Telekom cidden lanetli gibi

Aaayy ev interneti felaketi millenicom diye bi internet aldık 144 dediler taahhüt yok istediğimiz zaman çıkabiliyoruz ilk 3 ay modem parasıyla 214 tl ödedik sonra 144 olcak dediler 3 ay geçti 194 tl fatura geldi ödedik sonraki ay 214 oldu aradık zam oldu dediler peki dedik 2 ay sonra 257 tl fatura geldi çıktık çıkarken de indirim yapacaz dediler ikna çabası ama bi kere dedikleri ücretten ödemedik aklınız varsa almayın

Telekom’un boş portu yok , mecburen kullanıyoruz :)
Benim yazdigim fiyat cokmu sence
Aaayy ev interneti felaketi millenicom diye bi internet aldık 144 dediler taahhüt yok istediğimiz zaman çıkabiliyoruz ilk 3 ay modem parasıyla 214 tl ödedik sonra 144 olcak dediler 3 ay geçti 194 tl fatura geldi ödedik sonraki ay 214 oldu aradık zam oldu dediler peki dedik 2 ay sonra 257 tl fatura geldi çıktık çıkarken de indirim yapacaz dediler ikna çabası ama bi kere dedikleri ücretten ödemedik aklınız varsa almayın
Çıkış yapin abonelik iptal edin

Bizim türk telekom yaklaşık 3 aydir internetimiz yok yetkilendirme gerekiyor diyor her gun ariyoruz hicbisey yapmiyorlar lanet bisey her ayda fatura geliyor 180 tl kac mb hiz bilmiyorum ama 5 g yaziyor

X