Ev işleri ve ders aynı anda yürür mü ?

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.365
13.694
Dershaneye gitmek icin abimin yanına taşınma düşüncem var(bulunduğum yerde yok) Ama muhtemelen her iş bana bakacak. Hadi temizliği haftada bir süpürge vileda hallederim desem,camasir da bireysel olsa ,geri kalanına nasıl yetişicem. Yemek yapmayı hiç bilmiyorum. Abim illaki yardım eder ama annem abimi paşa gibi yetiştirdiği için etmeyedebilir cok emin değilim. Haftada 2 gün dershaneye gitsem,sürekli ev işleri de olacak ders çalışmaya yetişebilir miyim ? Evde çamaşır sermek ve yemek hariç her seyi yapıyorum. Bulaşık,ütü,süpürge ve viledaya yardim etmek vs.. Ama yemek işi cok vaktimi alır gibi geliyor

Yemek işi temizlik yanında en vakit almayan şey benim için ama tabi bu kişiden kişiye değişir, peki abin sen oraya gitmesem bu işleri kim yapıyor niye hepsi sizin üstünüze kalsın

Yemek işi temizlik yanında en vakit almayan şey benim için ama tabi bu kişiden kişiye değişir, peki abin sen oraya gitmesem bu işleri kim yapıyor niye hepsi sizin üstünüze kalsın
Abim tekken kendisi yapar. Annem öyle yetiştirdiği için her şeyi benden beklermiş gibi geliyor

Abim tekken kendisi yapar. Annem öyle yetiştirdiği için her şeyi benden beklermiş gibi geliyor
Genelde abiler öyle yapıyor evett 🙈 ama sizde ders çalışacağıniz için yardım eder elbette zaten her dk ev işi yapılmıyor ki hafta bir iki ev süpürürsunuz iki kişisiniz zaten yemekte pratik şeyler yaparsınız, yada iki günlük yaparsınız öyle geçer günler 😊

X