Ev meselesi

Patidostu

Çok pati az insan çok huzur
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2017
7.364
13.693
İs ve şehir degistirecegim. Yeni ev tutacağım haliyle ama evi nereden tutsam diye düşünüyorum. Küçük bir şehir genel olarak güvenli ulaşım kolay ve cok ucuz. İşten eve evden işe hayatım var.
İlk seçeneğim is yerime yakın olan bir ev yayan olarak 10-15 dakika. Çünkü köpeğim var öğle aramda gidip bakabilirim bir ihtiyaci olduğunda. Bir de spor salonuna gideceğim zaman yemek yapmak ve hazırlanmak çok kolay olur. Ama buranın dezavantajı genel olarak inşaat ve sanayi işçilerinin olduğu bir yer. Ben geceleri uzun yürüyüşler yapmayı seven biriyim.tenha oluyor belli bir saatten sonra.
İkinci seçeneğim ise öğrenci çoğunluklu kimsenin kimseye karışmadığı bir semt gece 3 de 4 de çıksam başıma bir şey gelmez.Veya kimse bu ne yapıyor diye bakmaz. Köpeğimi gezdirebilecegim güzel yerler mevcut. Ama iş yerime otobüsle 20-25 dakika falan. Bazı günler servis kullanacağım. Ve yol beni yoruyor. İşten yediye doğru cikiyorum bana pek zaman kalmayabilir

Kesinlikle yayan olarak gidip gelinebilecek yer derim. İmkanı varken işyerine uzak oturmayı aklım almıyor. Haftanın beş günü yol çekmek yerine gezeceğiniz bir iki gün için yol çekin

Kesinlikle yayan olarak gidip gelinebilecek yer derim. İmkanı varken işyerine uzak oturmayı aklım almıyor. Haftanın beş günü yol çekmek yerine gezeceğiniz bir iki gün için yol çekin
Evet ama semt olarak beni düşündürüyor ☺️

Karamel bazen konu açmak için açtığını düşünüyorum çünkü 100 kişiye sorsan 99'u öğrencilerin çoğunlukta olduğu semti söyler.
Diğer semt seçenek bile olmamalı senin için.

Karamel bazen konu açmak için açtığını düşünüyorum çünkü 100 kişiye sorsan 99'u öğrencilerin çoğunlukta olduğu semti söyler.
Diğer semt seçenek bile olmamalı senin için.
Böyle düşünüyorsanız konularıma yazmamayı tercih edebilirsiniz teşekkürler ☺️

sanayi işçilerinin olduğu yer kötü olmaz çünkü bende bir sanayi işçisi yim...
bu önyargılarınızdan kurtulup,yakın yeri tercih edin dedim...

Köpek bakmayan bilemez. Yalnız olunca insanın aklı evde kalıyor. Yürüyüşü köpeğinizle yaparsanız daha da güvenli olur. Onun dışında da yolda geçen zaman ömrümün bir kısmını çöpe atıyormuş gibi hissediyorum. O yüzden ben yakın olan ilk seçeneği tercih ederdim. Bir de küçük güvenli şehir demişsiniz daha ne...

X