Ev meselesi

İs ve şehir degistirecegim. Yeni ev tutacağım haliyle ama evi nereden tutsam diye düşünüyorum. Küçük bir şehir genel olarak güvenli ulaşım kolay ve cok ucuz. İşten eve evden işe hayatım var.
İlk seçeneğim is yerime yakın olan bir ev yayan olarak 10-15 dakika. Çünkü köpeğim var öğle aramda gidip bakabilirim bir ihtiyaci olduğunda. Bir de spor salonuna gideceğim zaman yemek yapmak ve hazırlanmak çok kolay olur. Ama buranın dezavantajı genel olarak inşaat ve sanayi işçilerinin olduğu bir yer. Ben geceleri uzun yürüyüşler yapmayı seven biriyim.tenha oluyor belli bir saatten sonra.
İkinci seçeneğim ise öğrenci çoğunluklu kimsenin kimseye karışmadığı bir semt gece 3 de 4 de çıksam başıma bir şey gelmez.Veya kimse bu ne yapıyor diye bakmaz. Köpeğimi gezdirebilecegim güzel yerler mevcut. Ama iş yerime otobüsle 20-25 dakika falan. Bazı günler servis kullanacağım. Ve yol beni yoruyor. İşten yediye doğru cikiyorum bana pek zaman kalmayabilir
Son zamanlarda yasanan kadin cinayetleri taciz vakalarini dusunursek guvenli olmak yorulmaktan iyidir arkadaşım. Biraz yorul uyur dinlenirsin yeterki güvende huzurlu yaşa

sorunlu ev arkadaşın ne oldu?neden şehir değiştiriyorsun?atanman ne zaman kısmetse?en son bir de sevgilin vardı o ne olacak?kafamda deli sorular :rolleyes:
Ahahaha😂😂😂 sadece sevgilinle ilgili kısma cevap vereyim ben nerede mutluysam o da orada olmamı istiyor hafta sonu git gel şeklinde sürdüreceğiz bir süre ❣️

Şehre semte göre değişir

Yani yakın ama oturulmayacak semtler de vardır o semtte oturulacak yer de

Öğrenci semti rahattır yine makul fiyatlı yeme içme de vardır yani bugün Yorgunum bir dürüm yeter dersin gelirken alır yersin ama ıssız yerlerde bu imkan yok

Tabii 20 dakika otobüs de kaç dakikada bir geçiyor önemli işten çıktım kaçırdım yarım saat bir sonrakini beklemek zor

Sen portatifsin yani kolay yer değiştiriyorsun önce öğrenci semti ile başla zaten yaz geliyor akşamları park bahçe daha rahat dolaşılır köpek de rahat eder

X