ev sahibi

bebem88

Minik eller geldi büyüyor...
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2013
1.256
532
Arkadaşlar bilen bilir bu konuyla ilgili konularımı yeni gelişmeler oldu.cıkon dedı ev sahıbı 200 tllik zamı kabul etmeyince.neyse ugrasmayalım çıkalım dedık suyumuzu kestı tartıstık actı.ev arayışındayken elektrığımızı kesti kontrat olmadıgından abonelik üzerimizde değil kapattı aboneliği bir hafta elektriksiz kaldık yaa açında toparlanalım dedik raht.yok dediler kontrat yapalım istediğiniz fiyattan şimdilik aboneliği açtıralım dedik hayır dediler.ee?tamam alt kat boş onun elektriğini uzunca bir kabloyla bizim saate bağladılar en fazla bir ay da cıkın dediler tm dedik.daha iki hafta olmadı iki gğn önce yine kestiler.savcılığa şikayet etmişler.biz tehdit etmişiz.kontratıda yapmamak için onu ikna etmişiz falan.kızlar var mı tanıdık avukat?ben ne yapcam?bu hamileliğim zor gecıo?

Ev sahibi sizi niye evden çıkarmak istiyor. Ayrıca elektrik niye sizin üstünüze değil. Anlatmadığın şeyler var sanki

Elektrik nasıl sizin üstünüze değil anlamadım kiracilarin üstüne alması zorunlu bişey biz eşimle taşındigimiz gibi üstümuze aldık ve ev sahibi kesme hakkı yok siz çok ağız vermissiniz

Ev sahibi sizi niye evden çıkarmak istiyor. Ayrıca elektrik niye sizin üstünüze değil. Anlatmadığın şeyler var sanki
Diğer konularım var die daha fazla uzatmak istemedim.adam 600 ola kirayı 800 yaptı ister oturun ister çıkın dedi bizde kış düşük tehlikem var.o yuzden zaman istedik o arda suyumuzu kesti hemen çıkın ben bu evı daha fazla kıraya vercem dedı.durumumuzu anlatgımız halde.cıkarmanın sebebı para işte yoksa kıramızı suyymuzu elektrikğimizi hep odriz gecıktrmyız.ki iki gun gecıksın kira sabah erkenden kapıyu gumletti bir kere oldu ki hafta sonu die bankadan cekemdık.

Elektrik nasıl sizin üstünüze değil anlamadım kiracilarin üstüne alması zorunlu bişey biz eşimle taşındigimiz gibi üstümuze aldık ve ev sahibi kesme hakkı yok siz çok ağız vermissiniz
Kontrat olmadan aboneyi alamıyor muşuz

Ders olsun size bundan sonra kontratsız ev kiralamazsınız.

Savcılıktan bişey çıkmaz, kendini şikayet etmiş bi ton ceza öder muhtemelen.
Dersin en büyüğü oldu.bncede kendi kendini şikayet etmiş.bn yarın vergi dairesine şikayet etcm ama biz ceza alır mıyız

Kontrat yapmagı için biz ceza alır mıyız bide avukat var mı bildiğiniz

evsahibi uyanıklık edip vergiden kaçmak için kiracıların üzerine vermiyor zannımca

Siz ceza alırmısınız bilmem ama ev sahibi işgaliye davası açmış olabilir.

Aa bir dakika arkadaslar biz de bir ay sonra evleniyoruz diye evi tuttuk. Ev sahibi elektrik ve suyu ustunuze almaya gerek yok internet bankaciligiyla bana yollarsiniz dedi. Emlakci da boyle konustu bizden onceki kiracida da boyle yapmislar. Bu sorun yaratan bir sey mi?

Siz ceza alırmısınız bilmem ama ev sahibi işgaliye davası açmış olabilir.
Hıhı şikayet dilekçesin o da vardıişgalcı die yalancı kiramızı vermişiz bu zamna kadar nasıl işgalci oluoz anlmadm

Ooo sizin en büyük hatanız bu zaten niye kontrat yapmadınız ama bi dk siz kontratimiz haziranda bitiyo demiştiniz şimdi kontrat yok diyosun anlamadım ben
Hayr yaa haziranda falan öyle bişi yok bi kere basındn beri kontrat yok.

Aa bir dakika arkadaslar biz de bir ay sonra evleniyoruz diye evi tuttuk. Ev sahibi elektrik ve suyu ustunuze almaya gerek yok internet bankaciligiyla bana yollarsiniz dedi. Emlakci da boyle konustu bizden onceki kiracida da boyle yapmislar. Bu sorun yaratan bir sey mi?
Neden adama yollayacaksiniz ki? En kotu bankaya siz yatirin..adam parayi harcadi mi yatirdi mi gec oldu erken oldu derdi olmaz

Sacmalama lütfen bak ben çok çekiorum ilerde ne olcagı belli değil.kontrat yok mu

Neden adama yollayacaksiniz ki? En kotu bankaya siz yatirin..adam parayi harcadi mi yatirdi mi gec oldu erken oldu derdi olmaz

Emlakci bize dogalgaz haric ustunuze almaya gerek yok havale yaparsiniz mi ne oyle biseyler dedi. Bizden onceki cift de ustune almamis sorun olmamis oyle deyince biz de tamam dedik ama huylandim simdi ya.

X