Ev satma alma

LuckyMom

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
1.620
5.931
İyi akşamlar kk. Bu konulardan hiç anlamam anlayan birileri cevap verirse çok sevinirim. Okul nedenlerinden dolayı evimizi satıp başka ilçeden almak istiyoruz. Etraftan pek çok kişi şuan ev satılmaz faizler yüksek diyorlar. Satılığa çıkarsak ciddende satılmazmı şuaralar ? Eylüle kadar zamanımız var. Eşim de 1 sene erteleyelim diyor ama 1 seneye yine faizler ve fiyatlar ne olur bilinmez. Hesabımıza göre elinize pek para geçmeyecek zaten beklentimiz de yok. Giden geleni karşılasa yeterli. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan fikir rica ediyorum. Teşekkürler şimdiden.

Siz bi ilana koyun bakalim

Bu isler belli olmaz

Bu ev hemen satilir denilen evlerin kalip

Ay yok ya kim alir bu evi denilen evlerin satildigi da oldu mutlaka
Satılmaz denen türden değil zaten. Konumu ve m2 olarak iyi denilecek bir ev biz fiyatı da düşük tuttuk aslında. Genel faiz ve diğer oranlar yüzünden şuan satamazsınız lafı canımı sıkıyor..
Temmuz Ağustos gibi faiz indirimi bekleniyor. Zamaniniz varmis.
Siz ilana koyun ,kismet belki satılır
İnşallah düşer faizler.. hepimizi mahvetti bu piyasalar.

İyi akşamlar kk. Bu konulardan hiç anlamam anlayan birileri cevap verirse çok sevinirim. Okul nedenlerinden dolayı evimizi satıp başka ilçeden almak istiyoruz. Etraftan pek çok kişi şuan ev satılmaz faizler yüksek diyorlar. Satılığa çıkarsak ciddende satılmazmı şuaralar ? Eylüle kadar zamanımız var. Eşim de 1 sene erteleyelim diyor ama 1 seneye yine faizler ve fiyatlar ne olur bilinmez. Hesabımıza göre elinize pek para geçmeyecek zaten beklentimiz de yok. Giden geleni karşılasa yeterli. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan fikir rica ediyorum. Teşekkürler şimdiden.
Evinizin fiyatı belli, faizleri düşünecek kişi karşı taraf şuanda. Siz fiyatınızı belirleyip ilana koyun bakalım, gerisi nasip. İstediğiniz fiyatı veren çıkmazsa satmazsınız

Evinizin fiyatı belli, faizleri düşünecek kişi karşı taraf şuanda. Siz fiyatınızı belirleyip ilana koyun bakalım, gerisi nasip. İstediğiniz fiyatı veren çıkmazsa satmazsınız
Haklısınız. Koyduk ilana,afiş de astık hayırlısı inşallah satılır.

Evet faizler yüksek ama düştüğünde ev fiyatları ucuyor. şimdi ev alıp. faiz indiriminde yapılandırma daha mantıklı.
geçen yıl evimi sattığımda aynı binada 2 yıldır ilanda olan 2 daire vardı. şimdi hala ilanları var.
ben ilana koyduğumun ertesi günü gelip bakıp, ertesi hafta tapuyu vermiştik.
Bu işler tamamen kısmet :)

Evet faizler yüksek ama düştüğünde ev fiyatları ucuyor. şimdi ev alıp. faiz indiriminde yapılandırma daha mantıklı.
geçen yıl evimi sattığımda aynı binada 2 yıldır ilanda olan 2 daire vardı. şimdi hala ilanları var.
ben ilana koyduğumun ertesi günü gelip bakıp, ertesi hafta tapuyu vermiştik.
Bu işler tamamen kısmet :)
Ay darısı başımıza :) bizimde yan binada 2 daire var 2 senedir ilanda ama okadar uçuk bir rakam ki 2+1 küçücük ev aynı sokaktayız biz baya uyguna koyduk kocaman evi. Bakalım ne çıkar

X