ev temizliği

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
selam arkadaslar

temizlik yapıyomunuz yoksa artık saldınızmı yapıyosanz ne boyutta yapıyosunuz
ben hiç bi iş yapmıyorum ama böylede içim cok rahatsız oluyo :) ev pimpis :)
yapsamda ne boyutta yapmam lazım ayarlamıyorum sizler nasıl yapıyosunuz

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.354
111
eşim yapıyo benim saolsun..tabi çok detaylı olmuyo ama idare ediyo..ben bitek toz alıyorum süpürme silme wc yıkama banyo owma çamaşır asma toplama daha sayimmi :))))) her işi yapıo kocim opuyorumnanaktan ay dur bi de maşallah diyim de nazarlara gelmesin,yapmaz filan soora neme lazım :))))

Son düzenleme:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 970 gün geçti.

sm793

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
3.700
2
eşim yapıyo benim saolsun..tabi çok detaylı olmuyo ama idare ediyo..ben bitek toz alıyorum süpürme silme wc yıkama banyo owma çamaşır asma toplama daha sayimmi :))))) her işi yapıo kocim opuyorumnanaktan

ne şanslı hatunsun akannehir
bööle bi kocişin varrr kaydirigubbakcemile3

simaysi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
419
3
44
Ben valla hepsini yapıyorum,süpür,sil,toz al,benimkisine söyleyince yapıyor anca,canımda söylemek istemiyor.dinlene dinlene yapıyorum .Hattta şimdi yine yapmam lazım akşama misafir var anacığım....of of ...

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.354
111
ne şanslı hatunsun akannehir
bööle bi kocişin varrr kaydirigubbakcemile3

maşallahhh diyelimm :))) yakın zamana kadar kendim yapıyodum,artık iice ağırlaştım ewde zor yürüyorum ondan..:)

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.354
111
Ben valla hepsini yapıyorum,süpür,sil,toz al,benimkisine söyleyince yapıyor anca,canımda söylemek istemiyor.dinlene dinlene yapıyorum .Hattta şimdi yine yapmam lazım akşama misafir var anacığım....of of ...

simaycım ne misafiri kız bu halde..çok yorulcaksın..dikkat et kendine

sm793

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
3.700
2
maşallahhh diyelimm :))) yakın zamana kadar kendim yapıyodum,artık iice ağırlaştım ewde zor yürüyorum ondan..:)

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bende dedim bi erkek bu kadar iş yapmaz amaa kaydirigubbakcemile3
demek sebebi varmışşsositososito

inşallah alışkanlık haline gelirde
bundan sonra hep yapar a.s.

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
Benim eşimde iş verirsem yapar yapmam demez ama basıda sürekli surayıda sil surayıda al demem lazım
yoksa kendi üstünkörü temizler.oda pek içime sinmiyo.
Bende pek bişey yapmaya korkuyorum
evide pis görünce içim daralıyo :)

blueflower

İki kuzusuyla musmutlu =)
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6.546
2.538

al benden de o kadar canım vereliniortak bütün temizlik bende ancak ben söylersem yapıyor :eek:klava: o zaman da kıymeti kalmıyor... aaaah aah :1no2:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1934 gün geçti.

blueflower

Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6.546
2.538
Benim eşimde iş verirsem yapar yapmam demez ama basıda sürekli surayıda sil surayıda al demem lazım
yoksa kendi üstünkörü temizler.oda pek içime sinmiyo.
Bende pek bişey yapmaya korkuyorum
evide pis görünce içim daralıyo :)

canım arkasından iş yapmak daha çok yoruyor o yüzden yapabildiğim kadarıyla yapıyorum bende... ay sonu kadın alıyım diyorum cam,kapı,halı,koltuk felan bakalım inşallah doğurmam o zamana kadar kaydirigubbakcemile3

Revolucion

Artık Güneş Doğmuyor :(
Pro Üye
6 Mart 2007
2.550
115
ayyy ne dert ne dert benim adamda yapmaz :KK43: üstelik bide üstüne dağıtır.o uyanıkken benim yarım saat içim geçse arkasından bi saat toplarım ki nerde süpürge yapcak yer silcek.bir ay önce daha iyiyken dip bucak girdiydim ama şimdi koluma kaldırmaya halim bayramda geliyo napcam bilmiyom en son çare kadın çağırıcam :KK43:(

brnklc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
620
0
35
ben temizliğimi hala kendim yapıyorum ama annem desteğiyle tabi..eşimde bulaşık makinasına bulaşık koyup topluyor akşamları çay meyva işlerine o bakıyor..onun dışında ben idare ediyorum şimdilik..

blueflower

Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6.546
2.538
kızlar kocişler çok rahatlar malesef, ama bebişler gelsin görcem onlardaki rahatlığı kaydirigubbakcemile3

setu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
957
5
bu sorun sadece bende mi var diye düşünüyordum. benimde eşimde aynısı yapması için söylemem lazım geçen eve süpürürmüsün dedi hiç yapmasa daha iyiydi sadece açık alanları süpürüp bırakmış birde çok iş yapmış gibi yoruldum demesi beni deli ediyor. yarın yavaş yavaş kendim yapacağım. büyük temizliğe kadın almayı düşünüyorum.

fikirdelisi

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2008
4.540
467
benim esiminde hic farki yok.simdi hamileyim die yapio arada bazi seyleri ama surat 5 karis yapio.sanki zulmediorum :icecream:
bide bi daginiktir kendisiiakannehir buyuk temizlikte ben kadin cagiriorumda otekileride esimle ite kaka yapioruz artik kaydirigubbakcemile

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3010 gün geçti.