Ev tipi IPL lazer epilasyon cihazı önerisi

xiumilla

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2023
1
2
22
Merhaba, ben 22 yaşındayım daha önce bir merkezde lazere gitmedim. IPL cihazları birkaç aydır duyuyorum ama şu son zamanlarda çok almak istiyorum. Esmere yakın bi tenim var tüylerim koyu siyah, kökü de kalın. Braun Silk Expert Pro 3 almayı düşünmüştüm ama genitalde görmüyor diyenler olmuş tereddütte kaldım. Diğer cihazlar genitalde esmerse de görüyor mu hangileri görüyor acaba? Bir merkeze ben mahremiyet sebebiyle gitmedim açıkçası çok utangaç birisiyim ben de o yüzden bu cihazlardan almak istiyorum...

Merhaba, ben 22 yaşındayım daha önce bir merkezde lazere gitmedim. IPL cihazları birkaç aydır duyuyorum ama şu son zamanlarda çok almak istiyorum. Esmere yakın bi tenim var tüylerim koyu siyah, kökü de kalın. Braun Silk Expert Pro 3 almayı düşünmüştüm ama genitalde görmüyor diyenler olmuş tereddütte kaldım. Diğer cihazlar genitalde esmerse de görüyor mu hangileri görüyor acaba? Bir merkeze ben mahremiyet sebebiyle gitmedim açıkçası çok utangaç birisiyim ben de o yüzden bu cihazlardan almak istiyorum...
Ben Philips lumea ıpl kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim koyu bölgeleride görüyor ışıklı bir ortamda yaparsanız☺️

Ne kadar sıklıkta yapmanız gerekiyor, tüyleriniz kalıcı olarak gitti mi yoksa vücudunuza da bağlı ama arada bir yapıyotr musunuz?
Philips lumeanın kendine özel bir uygulaması var play store de uygulama sizi kullanma sıklığına göre yönlendiriyor☺️ilk başlarda 2 haftada bir atış yaptırıyor daha sonra rötuş aşamasına geçiyorsunuz o da 4 haftada bir
Bu seansları uygulayınca zaten tüyler gidiyor ama makinenin atladığı yerler olduysa ve oralarda hala tüyünüz varsa uygulamadan kendinize göre ayarlıyorsunuz 2 haftada bir yapmaya devam ediyorsunuz
Daha sonra tüyler tamamen bittiğinde 6 ayda bir hatırlatma uygulaması yaptırıyor ☺️benim kollarım bacaklarım kolttuk altım tamamen bitti genital bölge ara ara uygulama istiyor ama çok azaldı yani vücudunuza göre ayarlayabilirsiniz ☺️

Philips kullanıyorum ben de memnunum. Arkadaşım esmer, o aldı kullanamadı ama. Bi üst modeli (en üst modeli, prestige olan sanırım) daha iyiymiş koyu bölgeleri görme konusunda

Ben de aldım inşallah faydasını görürüm. UYgulamayı indirdim ilk atım tamamlandı şimdilik bir dökülme yok ikinci uygulama tarihimi iple çekiyorum.
Kullanımı çok kolay. Bri 950 aldım şarjlı olması güzel. Bacaklarda kullanırken fişe takılı olması gerekiyor. Bu şekilde kullanınca çobuk da bitti.
Yazacaklarım şimdilik bu kadar. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :)

X