Ev yapımı gebelik testleri :)

Tuanam21

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2014
955
560
Selam kızlar nette gezerken tesadüfen buldum ben yapmadım ama yapmak isteyenler için paylaşıyim dedim sonuçları yazarsanız bizde öğrenelim

Karahindiba Gebelik Testi

Bir bitkinin kök bazı karahindiba yaprakları alın ve katta tutulan bir plastik levha üzerine koyun.
Yaprakları doğrudan güneş yüzü etmediğinden emin olun.
Karahindiba yaprakları üzerinde idrar ve tamamen batırılmış emin olun.
Yaprakları her 10 dakikada bir kontrol edin ve kırmızımsı kabarcıklar geliştirilmesi için bak. Böyle bir oluşum hamile olabileceğini gösterir.

Çam Sol Gebelik Testi

Hiç kadın teknolojisi kıt iken geçmişte kendi pergenancy hakkında bilmek için kullanılan nasıl merak ettiniz mi? Bunu bulmanın bir yolu olmalı. O zaman, kadınlar çam sol kullanarak evde pergnancy testlerini yapmak için kullanılır. Çam Sol yaygın bir temizleyici ürün ve yağlama maddesi olarak kullanılır. Bu çam farklı türde iğneler, koni ve dalları elde edilen çam yağı oluşur. Bu, gözenekli olmayan yüzeyler üzerinde kullanım için öngörülen güçlü bir anti-bakteriyel maddedir ve aynı zamanda bir ev yapımı gebelik testi olarak da kullanılabilir.

Aşağıdaki bu test için prosedür:
Çam sol ile idrar örneği mix ve renk değişimi kontrol etmek için sabırsızlanıyorum.
renk değişimi gebeliği işaret eder.

Bleach Gebelik Testi

Bleach orijinal kullanımı, beyazlatma ve leke çıkarma ama aynı zamanda bir ev yapımı gebelik testi olarak da kullanılabilir olabilir. Çamaşır suyu bir fincan idrar örneklerinin karıştırın. Bazı bızz veya köpüklü maddeyi fark ederseniz, hamile olabilir. Bu gazların teneffüs olarak gebelik zarar verebilir, onu kullanırken dikkatli olmak gerekir. Havalandırmalı bir yerde bu ev yapımı gebelik testi deneyin.

Diş macunu Gebelik Testi

Diş macunu herkesin evinde bulabilirsiniz bir üründür ve bu ev yapımı gebelik testi için kullanılan en popüler eski eşleri 'masalları biridir. Diş macunu ile karıştırma ile, aynı zamanda gebeliği saptanmasında yardımcı olduğu bulunmuştur. Eğer köpük ya da idrar eklendikten sonra mavimsi bir renk olduğunu fark ederseniz, hamile olması muhtemeldir. Görünmesi köpük için gereken süre bir durumdan diğerine değişir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X