Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
en yakın hastane yarım saat mesafede otobusle falan gıdılıyo :olamaz:

Kız ne dicem şimdi ben haftaya kan testı vercem ya tamam hamıle çıktım napcam ?
Özel de bir hastaney mı gitcem gidip ne dicem ?
şahsen ben özel hastane değil de devlet hastanesini tercih ediyorum, param olsaydı da özele gitmezdim sanırım bir aralar anlatmıştım neyse girmeyim şimdi oralara.. ama güvendiğin doktor iyi olur tabi... hakkında hayırlısı inşallah sağlıklı bir gebeliktir sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin Rabbim.

en yakın hastane yarım saat mesafede otobusle falan gıdılıyo :olamaz:

Kız ne dicem şimdi ben haftaya kan testı vercem ya tamam hamıle çıktım napcam ?
Özel de bir hastaney mı gitcem gidip ne dicem ?
Kanda çıktı diyelim, yada adetin geçti, gebelik şüphen var, bir kadın dogumcuya randevu alıyorsun. Ultrason çekiyor. Ultrasonda gözükmezse kan istiyor. Seni belirli aralıklarla kontrole çağırıyor.

Bide hamilelik netlesince sağlık ocağına gebe dosyası actırıyorsun. Her ay izlenim gebe takibi yapıyorlar :)

şahsen ben özel hastane değil de devlet hastanesini tercih ediyorum, param olsaydı da özele gitmezdim sanırım bir aralar anlatmıştım neyse girmeyim şimdi oralara.. ama güvendiğin doktor iyi olur tabi... hakkında hayırlısı inşallah sağlıklı bir gebeliktir sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin Rabbim.
Canım bze en yakın devlet hastanesı kanunı sultan suleyman ve direk alttan muayene edıyolar . Ben 1 kere gittim bir daha töbe ettim .
Eşim hastenelerde satış pazarlama yaptıgı için tanıdıkları var onlara giderim buyuk ıhtımalle

Kanda çıktı diyelim, yada adetin geçti, gebelik şüphen var, bir kadın dogumcuya randevu alıyorsun. Ultrason çekiyor. Ultrasonda gözükmezse kan istiyor. Seni belirli aralıklarla kontrole çağırıyor.

Bide hamilelik netlesince sağlık ocağına gebe dosyası actırıyorsun. Her ay izlenim gebe takibi yapıyorlar :)
Sağlık ocagında kan testı vereyım dıyorum ama ne dersın ?
Kesınleşince bır kadın doğumcuya gideerim

Canım bze en yakın devlet hastanesı kanunı sultan suleyman ve direk alttan muayene edıyolar . Ben 1 kere gittim bir daha töbe ettim .
Eşim hastenelerde satış pazarlama yaptıgı için tanıdıkları var onlara giderim buyuk ıhtımalle
şanslısın o zaman en azından bildiğin birine kendini emanet edersin..
ben de kadın doğuma gittim ille alttan bakalım demediler.. gerekseydi de bakılırdı zannediyorum..

Sağlık ocagında kan testı vereyım dıyorum ama ne dersın ?
Kesınleşince bır kadın doğumcuya gideerim
Oylede olur ama belki bebek oluştu, boşuna kan vermiş olursun. 1 hafta sonra kadın doğum doktoruna git bence :) niye boşuna kanın gitsin ki. Gebelikte vitamin değerleri kan değerleri önemli. Benim d vitamini 7.9 b 12 de 242 çıktı. Aman deyim, düzgün bir doktor bul kendine, hep ona git. :)

Oylede olur ama belki bebek oluştu, boşuna kan vermiş olursun. 1 hafta sonra kadın doğum doktoruna git bence :) niye boşuna kanın gitsin ki. Gebelikte vitamin değerleri kan değerleri önemli. Benim d vitamini 7.9 b 12 de 242 çıktı. Aman deyim, düzgün bir doktor bul kendine, hep ona git. :)
Ay inşallah ıyı bırıne denk gelırm .
Gaziosmanpaşa medicalparka gidicem buyuk ihtimalle

şanslısın o zaman en azından bildiğin birine kendini emanet edersin..
ben de kadın doğuma gittim ille alttan bakalım demediler.. gerekseydi de bakılırdı zannediyorum..
ya bı o var bırde erkek giremıyor ya içeri ilk heyecanımız yanımda olsun istiyorum her zaman :oops:

yan yanalar biliyorum orayıda .
Orda oturmuyorum canım bahçeşehirdeyım .
Bahçeşehir de de medicalpark var ama fiyatlarına yaklaşılmıyor.. :kızgın:
Anladım, özel deyince öyle tabi. Ben hem devlete gitmiştim, hem özele. Sende öyle yap. Tahlilleri niye özelde yaptırasın ki. Hep devlet hastanesine git hem özele git :)

X