Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Selam kurabiye sakinleri
Günlük süt kullanan var mı? Kullanmadan önce kaynatıyor musunuz ?
Günlük süt derken yeni sağılmış taze süt değil miBen günlük değil ama haftalık veya 3-4 günde bir alıyorum ve yoğurt,sütlaç vs yapıyorum:)Tabi ki gelir gelmez kaynatıyorum.

Günlük süt derken yeni sağılmış taze süt değil miBen günlük değil ama haftalık veya 3-4 günde bir alıyorum ve yoğurt,sütlaç vs yapıyorum:)Tabi ki gelir gelmez kaynatıyorum.
Günlük pastörize sütten bahsediyorum canım. Yoğurt yapmak için bende haftalık alıp kaynatıyorum da bu pastörize olunca bazıları kaynatıyor bazıları hiç kaynatmadan içiyor kafam karıştı napsam diye :)

Evet canım, arkadaş oyları var herkeste henüz. Forum oyları başlamadı.

Açıkçası ödülü merak etmeye başladım yavaş yavaş ödülü görünce çatlayacaklar diyorsun şu anda beklentim çok yükselmeye başladı, düşüreyim mi beklentimi

Aynen forum oyları henüz gelmedi:)
Yani çatlamazlar ama beğenecekler:)Sende eminim memnun olacaksın:)

Şimdi baktım netten kaynatılmamalı diyor:)Besin değerleri ölüyormuş:)

Bana bu bölümde takilanlardan geldi oy... onlarin sayesinde bi tık öndeyim

4 oy dışardan geldi sanırım

Ben yinede bi taşım kaynataym bebeğime vercem içim rahat etmedi. Ne içireceğimi şaşırdım kimisi açık süt iyi diyor kimisi pastörize.
Canım ben 3 çocuk büyüttüm.O zaman doktorlar kesinlikle açık süt kullanmayın mutlaka pastörize içirin diyordu:)
Şimdi pastörize vermeyin açık süt kullanın diyenler varBenimkiler alıştı içmek için pastörize kullanıyoruz.Diğerini içmiyorlar:)
Geçen yıl oğlumun okuluna sağlıklı beslenme için diyetisyenler geldi.Onlara sorduk.6-7 tane diyetisyen ve sağlıklı beslenme uzmanı diyeyim.Onlar pastörize sütü önerdi.Belki vitamin değeri diğerine göre çok minik azalır ama daha sağlıklı dediler.Diğeri hastalık yapabilir vs...
Tabi kendi ineğimiz varsa durum değişir:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…