Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Benim tarihle alakam yok nevreste :olamaz:

Çocukları gitdirdim kusattim yaa halbuki 29 da kullanmadığını da biliyorum ama

Sazan gibi atladim yine :rolleyes:

Bana hergun bayram En Büyük TÜRKİYE
Bizim kutlama var birazdan kızların okula gideceğimEn Büyük TÜRKİYE
Okul açıkken takip ediyorum:deli:
Nasılsın canım yoksun ortalarda:KK60:

Bizim kutlama var birazdan kızların okula gideceğimEn Büyük TÜRKİYE
Okul açıkken takip ediyorum:deli:
Nasılsın canım yoksun ortalarda:KK60:
İyiyim şükür abla eşim iş kazası geçirdi evde sanırım bı ay kadar daha evde olacak

Şükür ufak atlattı o yüzden geçmiş olsuna gelen oluyor yoğunum bu ara hatta bugün de benim ailem gelecek

Sen nasılsın :)

İyiyim şükür abla eşim iş kazası geçirdi evde sanırım bı ay kadar daha evde olacak

Şükür ufak atlattı o yüzden geçmiş olsuna gelen oluyor yoğunum bu ara hatta bugün de benim ailem gelecek

Çok geçmiş olsun canım inşaallah çok ciddi bir şey yokturo_OAllah kolaylık versin:KK19:
İyiyim canım çok şükür:KK60:

geçmiş olsun canım umarım çok bişeyi yoktur..

Günaydın kızlar
Bu ara okul inanılmaz yoğun ilerliyor. Bir taraftan dersler paftalar derken diğer yandan tezi ilerletmeye çalışıyorum bir de seminer için Izmire gidiyorum onu ayarlama süreci falan beni bitirdi. Siteye bugün girme fırsatım oldu öyle düşünün yani:KK17:
Herkese başarılar yarışmada, takip edemedim mesajlarınızı ama olsun...:oops:

Günaydın kızlar
Bu ara okul inanılmaz yoğun ilerliyor. Bir taraftan dersler paftalar derken diğer yandan tezi ilerletmeye çalışıyorum bir de seminer için Izmire gidiyorum onu ayarlama süreci falan beni bitirdi. Siteye bugün girme fırsatım oldu öyle düşünün yani:KK17:
Herkese başarılar yarışmada, takip edemedim mesajlarınızı ama olsun...:oops:
Allah kolaylık versin canım:KK200::KK68:

X