Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Bizde 6 yıldır böyledık . By au ilk defa korunması zbirlikte olduk ya . Amann Allahm dunya varmış :deli:
20 günün 15 günü birlikt olmuşuz :skandal::skandal: :KK53::KK53::KK53:

Merhaba 8 ziyaretci :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:
Canim sizde cocuk olmadigindan gene kaza olsa olurdu belki.. ama baska dusunmuyorum ve son gebeligim oyle zor gectiki Alkah kimseye yasatmasin

hayırlısı böyleymiş bizler için demek ki ikinciyi yapamadım sanırım kızım 14 15 in de anca yapıcam tabi Allah nasip ederse o zaman bazen içim gidiyor ama bazende gözüm almıyo artık hayırlısı diyelim
Hayirlisi ama insan soguyo tekrar uykusuz geceler vs. Zor gibi.. ama bi gevesle kizinin destegiylede nasil buyudugunu anlamazsin belki. Daha gencsin

condom sadece.. esim istemiyo onuda kavga ediyiz mundar oluyo hersey yani:))
salı dr a gittim kistim oluşuyor arada diye ağrılı adetim var diye doğum kontrol hapi verdi 6 ay kullanıcam 6 ay kafam rahat eder benimde :KK70: uzun süreli kullanmayı düşünmüyorum spiralden çok korkuyorum ben ya

Hayirlisi ama insan soguyo tekrar uykusuz geceler vs. Zor gibi.. ama bi gevesle kizinin destegiylede nasil buyudugunu anlamazsin belki. Daha gencsin
okulum olduğu için mecbur mezun olana kadar yapamam annemde tutturmuş belki diğer sınıflar daha kolaydır o zaman yapıver :KK70: neyse ki gelinimiz hamileymiş annem birkaç sene onunla oyalanır bi bendim evli yıllardır baskıya maruz kaldım çocuk diye daha bilinçli güzel büyütürüm gibi geliyor o zaman ama dediğin gibi bir şeylere sıfırdan başlamak zor ilkinden de bişey anlamadım sanki her kafadan bi ses çıkıyo yok şöyle yap böyle yap şaşkın bi şekilde büyüttüm gitti :)

okulum olduğu için mecbur mezun olana kadar yapamam annemde tutturmuş belki diğer sınıflar daha kolaydır o zaman yapıver :KK70: neyse ki gelinimiz hamileymiş annem birkaç sene onunla oyalanır bi bendim evli yıllardır baskıya maruz kaldım çocuk diye daha bilinçli güzel büyütürüm gibi geliyor o zaman ama dediğin gibi bir şeylere sıfırdan başlamak zor ilkinden de bişey anlamadım sanki her kafadan bi ses çıkıyo yok şöyle yap böyle yap şaşkın bi şekilde büyüttüm gitti :)
Simdi yapsan daha bilincli olursun tadina varirsin belkide bi yandan:)

X