Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Şıklara gerek yok ki, fazla olan sayı çıkınca katları bulmasını öğreteceksiniz.
2 kat fazla olduğuna göre, küçük sayı 1 kat oluyor. Demekki 3 kat var diye anlatabilirsiniz.
Ya da bir apartmandan yola çıkarak anlatın diyeceğim ama, şimdi hangi yollardan çözüme gidiliyor bilmiyorum.
Bizim zamanımızda ne kolaydı matematik işlemleri ya, basit yoldan kavrıyorduk :olamaz:
Şimdi cidden bayağı zor:)Sadece o değil Hayat Bilgisi,Fen,Türkçe vs:)
Benim kızlarla oğlum aynı konuları işliyor:KK70:

Birazda çocuğun eğilimleri ile alakalı sanırım. Kimisi matematik zekaya, kimisi edebi zekaya yatkın oluyor. Bu sebeple işleriniz zor liseye kadar :olamaz:
Liseden sonra yatkınlığa göre ayrılıyor :olamaz:

Oglan 3te miydi senin? Kizlar kacinci siniftalardi?
Verilmeyen toplanani bulma var mesela ben bunu bundan cikariyoruz dedim hayir o oyle degil diyor iste 6 etmesi icin bilmem kac lazim... haa tamam dedim sen oyle bil ama bu da dogru dedim sonra ogrenince benim dedigimi kullanirsin dedim.. o saglamasi icin kullaniyor:))

Birazda çocuğun eğilimleri ile alakalı sanırım. Kimisi matematik zekaya, kimisi edebi zekaya yatkın oluyor. Bu sebeple işleriniz zor liseye kadar :olamaz:
Liseden sonra yatkınlığa göre ayrılıyor :olamaz:
Benim 3 çocukta Matematik ve Fen seviyor:)Benden geçmiş o kısım:)Bizim ailede matematik çok sevilir:)

Oglan 3te miydi senin? Kizlar kacinci siniftalardi?
Verilmeyen toplanani bulma var mesela ben bunu bundan cikariyoruz dedim hayir o oyle degil diyor iste 6 etmesi icin bilmem kac lazim... haa tamam dedim sen oyle bil ama bu da dogru dedim sonra ogrenince benim dedigimi kullanirsin dedim.. o saglamasi icin kullaniyor:))
Oğlum 3.sınıf canım kızlar 8. sınıf:)