Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
27 mi :skandal:
Töbe töbeee

10 dan fazla almam inşallah ya ..
Normalde 1,5 ayda 2 kilo almıştım .
3 Gunde 2 kiloyu verdım .
İlk kilomdayım suan:KK51:
Normal 3.5 kiloluk bir bebeğin anneye su eşi vs aldırması gereken kilo 12 kilo bilmem kaç yüz gram ama doktorlar ideal 14-15 diyor sanırım :))

Ben fazlasıyla astım :KK70: geri de veremedim aman dikkat :))

27 mi :skandal:
Töbe töbeee

10 dan fazla almam inşallah ya ..
Normalde 1,5 ayda 2 kilo almıştım .
3 Gunde 2 kiloyu verdım .
İlk kilomdayım suan:KK51:
Çatlak için acil krem al. Benim heryerim catladi. Bende çok zayıftım, 20 kilo aldım. Bacak diz arkası karın basen bölgesi. Bebek yağı fayda etmiyor:olamaz:

Çatlak için acil krem al. Benim heryerim catladi. Bende çok zayıftım, 20 kilo aldım. Bacak diz arkası karın basen bölgesi. Bebek yağı fayda etmiyor:olamaz:
30 kilo alıp catlamayablari şiddetle kıskanıyorum benim vücudum harita gibi oldu az kilo alanlara bişey demiyorum amenna ama ben gibi kilo alıp cillop gibi olan kadınlara sinir oluyorum :sinirli:

Screenshot_20181030-101720_Gallery.jpg

30 kilo alıp catlamayablari şiddetle kıskanıyorum benim vücudum harita gibi oldu az kilo alanlara bişey demiyorum amenna ama ben gibi kilo alıp cillop gibi olan kadınlara sinir oluyorum :sinirli:
12 kilo aldım mecburi acil sezaryen oldu ona rağmen sütüm geldi 1 2 ay sonra başlangıç kilomdan da aşağı düşmüştüm... ama o zamanlar yaş 30du :KK70:

H E H E
yaa o biraz da yapı meselesi, annem çatlamış ben çatlamadım..
Riske atılacak bişey değil, o kullansın da işini garantiye alsın:KK45:
yapısal canım, benimde gorumcelerde çatlak 0. Bizim tarafta var malesef:olamaz:

12 kilo aldım mecburi acil sezaryen oldu ona rağmen sütüm geldi 1 2 ay sonra başlangıç kilomdan da aşağı düşmüştüm... ama o zamanlar yaş 30du :KK70:
Tamam senin kilo normal catlamamanda normal 25 kilo aldım diyen sanatçılar mankenler sinir ediyor beni :kızgın:

X