Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
OFF şimdi günlerde geçmez :olamaz:
Benımde cuma gunu pıtpıtları duymam lazım :oops:

Bu mınnak annesını çok zorlucağa benzıyo :110: Hayatımda ne sevdıgım ikili olan sarma ve yayla çorbasını içemedim inanabılıyormusunuz :silah:
Inşallah duyarsın pıtpıtları :)
Allah yardımcın olsun. Benim ilk gebeligimde mide bulantısı falan olmamıştı. Inşallah bundada olmaz.
Annene söyledin mi ? :))

Inşallah duyarsın pıtpıtları :)
Allah yardımcın olsun. Benim ilk gebeligimde mide bulantısı falan olmamıştı. Inşallah bundada olmaz.
Annene söyledin mi ? :))

Çiçek gonderdım . Gönderen olarak Hamza veya Duru D... (soyısım) yazdım :KK70: :KK70: :KK70:
Birde çiçekçiden rica ettim notun bulundugu yere ultrason fotosunu koyduk . Birde Ananesıne güzel bir not yazdık :KK200:
Çiçeği alınca aradı . Ağlamaktan konusamadık falan o derece :oops:
Duygulandım yıne hatırlayınca :oops:

Çiçek gonderdım . Gönderen olarak Hamza veya Duru D... (soyısım) yazdım :KK70: :KK70: :KK70:
Birde çiçekçiden rica ettim notun bulundugu yere ultrason fotosunu koyduk . Birde Ananesıne güzel bir not yazdık :KK200:
Aman Aman ne güzel bir sürpriz o.:KK200: Benim bile gözlerim yaşardı, sağlıkla kavusun bebeginize. :emir_bebek::emir_bebek:Hep mutluluktan Aksın gözyaşlarınız. Ne kadar da sevinmistir annanesi. Minnak annaneye şimdiden çiçek göndermiş:nazar::nazar::nazar::anne:

Aman Aman ne güzel bir sürpriz o.:KK200: Benim bile gözlerim yaşardı, sağlıkla kavusun bebeginize. :emir_bebek::emir_bebek:Hep mutluluktan Aksın gözyaşlarınız. Ne kadar da sevinmistir annanesi. Minnak annaneye şimdiden çiçek göndermiş:nazar::nazar::nazar::anne:
Bizimki çok fena olcak . Geçende bana çiçek göndermiş :KK70: :KK70: :KK70:

Çok güzel olmuş valla ,:)) erkek olursa Hamza mi düşünüyorsun peki :KK66:

Çok güzel olmuş valla ,:)) erkek olursa Hamza mi düşünüyorsun peki :KK66:
Evet oğlum olursa Hamza ,
Kızım olursa Duru :KK200:
8 Yıllık hayalimiz ..
İkisinin adının yaızlı oldugunu magnetler bıle var :KK70: Ama günyuzune çıkarmadım şimdiye kadar . Belli olsun ascam dolabıma :oops:

X