Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz Kurabiye Tarifi hangisidir?

• Ankete Katılan
    988
  • Anket Kapalı .
Iyi sukur.. benimkide yeniden kirleniyo:)) neden yogunsun? Su kalsbalik misafir silsilesi gelecekti saba, gelip gittiler mi:)
Aynen yeniden kirleniyor:)
Yok canım onları almadım daha doğrusu başka bir arkadaş almak istedi bugün ona gittik:)
2 gün kurs var.Hafta sonu temizlik vs çok oluyor.Sabah erken kalkıyorum okulda işlerim oluyor.Çocukların dersi ödevi akşam oluyor:)

Aynen yeniden kirleniyor:)
Yok canım onları almadım daha doğrusu başka bir arkadaş almak istedi bugün ona gittik:)
2 gün kurs var.Hafta sonu temizlik vs çok oluyor.Sabah erken kalkıyorum okulda işlerim oluyor.Çocukların dersi ödevi akşam oluyor:)
Aynen ya gunler kisaldikca mi nedir gunun bereketi kacti sanirim, bi bakiyom sabah bi bakiyom aksam. Aha yataktayim az sonra gebe sabah olur:)

Haklisin canim
Ne desen:)) ee testi ne zmn yapiyosun sen:)) belirti filan var mi:)
20181031_112651.jpg
:KK45: kasık da batma, idrara çok çıkıyorum. Başka bide akıntı olayı arttı, bu kadar:deli:

Bende ya dayanamıyorum. Birisi bana hakaret ediyor sonra ben onu şikayet ediyorum bende ban yiyorum ya
Haha takma bu kadar kiz:)) herkes istedigini soylese o da sorun. Sen sikayet edeceksen polemige girmeden sikayet et.. eger cevabini verip sikayet edersen seninde basin yaniyo bu gercek : (

X