Bisküvi - Kurabiye Tarifi Ev Yapımı Pratik Kurabiye Tarifleri

En başarılı bulduğunuz' Ev Yapımı Kurabiye Tarifleri ''hangileridir?(3 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    578
  • Anket Kapalı .
Acıttımı çekimde bazen yapıyorlar da onu.

Biraz uzun sürüyor rapor işi teefona mesajı geliyor zaten.

Kolay gelsin şimdideen zorbir dönem şimdi
Yok abla acımadı🥰2-3 aydır bir sürü işlem yapıldı🤭Bu en kolayı oldu🤗🤭
Evet biyopsi ve emarda telefona mesaj geldi. Onlar söyledikleri günlerden daha erken sonuçlandı.Buda öyle olur umarım🤷🏻‍♀️

Yok abla acımadı🥰2-3 aydır bir sürü işlem yapıldı🤭Bu en kolayı oldu🤗🤭
Evet biyopsi ve emarda telefona mesaj geldi. Onlar söyledikleri günlerden daha erken sonuçlandı.Buda öyle olur umarım🤷🏻‍♀️
Aslında yapan kişiylede alakalı bu durum,ilk yaptırdığımda kaç gün yüzü koyun yatamamıştım acıdan.
Belli olmuyor bazen erkende sonuçlanabiliyor,inşallah erken belli olur nevoşum. :KK200: :KK200:

Aslında yapan kişiylede alakalı bu durum,ilk yaptırdığımda kaç gün yüzü koyun yatamamıştım acıdan.
Belli olmuyor bazen erkende sonuçlanabiliyor,inşallah erken belli olur nevoşum. :KK200: :KK200:
Evet yapan kişiyle alakalı gül goncam, bir serum takacak kolumu mahvetti hemşire 🙈 elimin üstüne takmaya çalıştı, olmadı sismeye başladı. Bir yandan kan akiyo iki kişi durdurmaya çalışıyo🙄 kolumun iç tarafından takın dedim yok olmaz burayı denenem lazım diyo. Çıkardı içeri takicak resmen kolumu yirtti bağırdım artık. İğnenin ucu catalliymis dedi. Resmen sürterek Çıkardı 🥺 sonunda takamadi başkasını çağırdı sen tak dedi🙄 soğuktan damarim incelmis güya 🙈 ilk defa serum taktılar inş bi daha olmaz🥺 herkes yapamiyor bunu çok net anladım. Bir seruma kolumun her yeri mosmor 🙄

Evet yapan kişiyle alakalı gül goncam, bir serum takacak kolumu mahvetti hemşire 🙈 elimin üstüne takmaya çalıştı, olmadı sismeye başladı. Bir yandan kan akiyo iki kişi durdurmaya çalışıyo🙄 kolumun iç tarafından takın dedim yok olmaz burayı denenem lazım diyo. Çıkardı içeri takicak resmen kolumu yirtti bağırdım artık. İğnenin ucu catalliymis dedi. Resmen sürterek Çıkardı 🥺 sonunda takamadi başkasını çağırdı sen tak dedi🙄 soğuktan damarim incelmis güya 🙈 ilk defa serum taktılar inş bi daha olmaz🥺 herkes yapamiyor bunu çok net anladım. Bir seruma kolumun her yeri mosmor 🙄
Düşünüyorum acaba ben bu hemsireyi şikayet etsem mi acaba diye 🥺 bana yaptıysa herkese yapıyordur 🙄

Bazılarının eli böyle oluyor,işin uzmanı olmuyor bilmiyor yada öylesine denk geliyor demek ki.
Biraz daha itinalı yapsalar hem can yanmaz hemde çabuk biter işlem.
Sanada acemisi denk gelmiş çicemmm

Bazılarının eli böyle oluyor,işin uzmanı olmuyor bilmiyor yada öylesine denk geliyor demek ki.
Biraz daha itinalı yapsalar hem can yanmaz hemde çabuk biter işlem.
Sanada acemisi denk gelmiş çicemmm
Sorma gül goncam benim şansıma, stajyer mi geldi noldu bilmiyorum. İlk deneyimi böyle yaşamak istemezdim 🙄

Abla benim ağrı eşiğim çok yüksek😏🥰
1 yıldır öyle ağrılarım çekiyorum bu çok hafif geldi🤗🤭
Bayan çok nazikti🤗🥰

X