Evde ek iş yapan varmı

Örgü bebek oyuncakları battaniyeler vs yapabilirsiniz suara örgü modası var bebek oyuncaklarında

Böyle

Eklentiler

• C4D0AFE3-7A0A-4A0F-9616-88029667B7C3.jpeg
    C4D0AFE3-7A0A-4A0F-9616-88029667B7C3.jpeg
    145,2 KB · Görüntüleme: 166
Ben daha önce hiç para kazanmadım çalışmak istiyorum ama eşim izin vermiyor

Evde nikah sekeri veya ünlü markalara bicki dikiş gibi seylerde yapılabiliyor arastırın bi

Nerden bulanilirim ki hicbir fikrim yok siz de ek iş mi yapiyosunuz
Yok hayır ben calısıyorum sabit
Gazete ve tvlerden izledigim kadarıyla biliyorım
İşkur varsa yakınınızda ordan talep yapabilirsiniz

Yok hayır ben calısıyorum sabit
Gazete ve tvlerden izledigim kadarıyla biliyorım
İşkur varsa yakınınızda ordan talep yapabilirsiniz

Saol canım

Siz daha once hiç yaptınız mi
Almanyadayken bileklik yapıyordum, inci boncuktan. Burada arıyorum evde iş, bulamıyorum en yakın yer kepez, muratpaşa falan. Normalde işkur da veriyordu ama onu kaldırdılar sanırım ya da en azından buradaki yapmıyor.

Almanyadayken bileklik yapıyordum, inci boncuktan. Burada arıyorum evde iş, bulamıyorum en yakın yer kepez, muratpaşa falan. Normalde işkur da veriyordu ama onu kaldırdılar sanırım ya da en azından buradaki yapmıyor.
Ben de o tarz bi is istiyorum katolog flan yorucu

Ben de o tarz bi is istiyorum katolog flan yorucu
Sen nerede oturuyorsun? Konya, izmir, istanbul vs. Birsürü imkan sunuyorlar, hele ki paketlemede. Galoş paketleme, kokulu mum, mandal, kapı süsleri yapma, kürdan sayma, akla gelebilecek herşey.

İskura başvurun evde iş yapmak istiyorum diyin yeteneginize göre size iş veriyorlarmis aylık kazancı 600-1000 TL arası

Kizlar yeni acilan kozmetik firmasi Lea ile ek kazanc elde edebilirsiniz.. kazanc plani cok iyi ve yeni acildigi icin su an baslayanlar hizla ilerliyor ve mudur olabiliyor. Isterseniz iletisime geciniz bilgi verebilirim.

Eklentiler

• IMG_20190531_114953_031.jpg
    IMG_20190531_114953_031.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 165
X