Evde ek iş ??

Sila sayka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2020
1
3
24
Merhaba yeni üye oldum..Evde ek iş yapmak istiyorum yeni evliyim ve ogrenciyim yabancı uyruklu oldugum icin sigorta yapılmıyor ve sigortasiz işte de çalışmak istemiyorum..vatandaşlık 2 sene sonra alcam ve 2 sene boş oturmak istemiyorum.Evet sigortasız işlerde var ama cafe gibi yerler esimde öyle yerde çalışmamı pek istemiyor.Bende evde paketleme işi arıyorum ama güvenli firma bulamadım hep yazdığımda önceden para istediler benden.Arastirmalarima gore boyle işlerde önceden para istenmiyor..bildiğiniz güvenli bi yer varsa önere bilirmisiniz acaba?

Paketleme işinde çok fazla dolandırıcılik oluyor.. ama isterseniz size katolog işi yapabilirseniz, ben size iş teklifinde bulunuyorum😊

Merhabalar ben Nazlıcan :) Farmasi'de liderim üye olup kazanç sağlamak veya indirimli alışveriş yapmak ister misiniz? Ekip arkadaşları arıyorum müdür olma yolunda ilerlerken kazanıp kazandırmak istiyorum. :) Bilgi almak isterseniz attığım formu doldurun size ulaşalım.
....

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba yeni üye oldum..Evde ek iş yapmak istiyorum yeni evliyim ve ogrenciyim yabancı uyruklu oldugum icin sigorta yapılmıyor ve sigortasiz işte de çalışmak istemiyorum..vatandaşlık 2 sene sonra alcam ve 2 sene boş oturmak istemiyorum.Evet sigortasız işlerde var ama cafe gibi yerler esimde öyle yerde çalışmamı pek istemiyor.Bende evde paketleme işi arıyorum ama güvenli firma bulamadım hep yazdığımda önceden para istediler benden.Arastirmalarima gore boyle işlerde önceden para istenmiyor..bildiğiniz güvenli bi yer varsa önere bilirmisiniz acaba?
Merhabalar ben Nazlıcan :) Farmasi'de liderim üye olup kazanç sağlamak veya indirimli alışveriş yapmak ister misiniz? Ekip arkadaşları arıyorum müdür olma yolunda ilerlerken kazanıp kazandırmak istiyorum. :) Bilgi almak isterseniz attığım formu doldurun size ulaşalım. .... İnstagram hesabım: .. ziyaret ederseniz memnun olurum :)

Merhabalar ben Nazlıcan :) Farmasi'de liderim üye olup kazanç sağlamak veya indirimli alışveriş yapmak ister misiniz? Ekip arkadaşları arıyorum müdür olma yolunda ilerlerken kazanıp kazandırmak istiyorum. :) Bilgi almak isterseniz attığım formu doldurun size ulaşalım. ... İnstagram hesabım: ... ziyaret ederseniz memnun olurum :)
Boyle tanitimlar yasak

disbüritörlük şeklinde işler var ona bakabilirsin. yardımcı olmaya çalışayım sana

Merhaba siberianwellness danışmanıyım içeriği bitkisel olan sağlık ve kozmetik ürünlerimiz mevcut. Zayıflama çaylarından uyku çayına takviye edici gıdalardan kırışıklık kremlerini serumlarına. Şampuanlardan yüz yıkama jellerine kadar ürün çeşidi mevcut. Sizde hem kendi ihtiyaçlarınızı alırken bile kazanmak evden istediğiniz zaman çalışarak kazanç sağlamak ister misiniz ? Kazanç sistemimizi mutlaka dinleyin.. iddia ediyorum en çok kazandıran prime ödüle boğan tek firma bizim firmamız 👏👍

Arkadaşlar evden yapılabilecek en risksiz ve kazançlı iş network marketing. Her ne kadar çoğu kisi eskisi gibi kapı kapı dolaşıp katolog.gosteriyoruz saniyorsa yaniliyor. Herhangi bir ücret ödemeden kişilerin ihtiyaçlarına göre satış yapıp para kazanıyorsunuz yani bu bur ticaret çağımızın risksiz en iyi ısı bu herhangi bir yaptırım yok. Düşünürseniz yazabilirsiniz yardımcı olurum

X