Kişisel Bakım Ürünleri Evde lazer epilasyon kullananlar yardımcı olabilir mi?

Childgirlss

Sadece oğlunun vazgeçilmezi
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
689
Merhaba kk.hanımları; evde lazer epilasyon aleti almak istiyorum bir tanesi remington ıpl 6750 bir diğeri Philips lumea serisi son sürümü. Fakat araştırmalarıma göre remington çok daha uzun ömürlü ve kullanışlı imiş. Fakat çevremde kullanan Yok gibi. Sizlerden ricam kullananlar bana yazabilir mi acaba sonuçlar nedir memnun musunuz ,gerçekten işe yarar mı ,uzun ömürlü müdür? Gerçekten sınırsız atış mı? (Remington olan ) Bu arada açıklama için yazıyorum beyaz tenliyim tüyler de koyu kahve siyaha yakın. Yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.

Not: konuyu nereye açacağımı bilemedim ondan buraya açtım.

philips lumea sc 2007 aldım 7 ay denedim baktım bir halta yaramadı sattım lazere başladım
bu arada sınırsız atış diye bir olay yok sadece efsane

Ben remington kullanıyorum baya etkili.Evde kendim yaptım hep.Şimdi bıraktım hamilelikten dolayı mecbur.

philips lumea sc 2007 aldım 7 ay denedim baktım bir halta yaramadı sattım lazere başladım
bu arada sınırsız atış diye bir olay yok sadece efsane
Evet sanırım dediğiniz gibi lumea dan fazla sonuç alan olmamış ben de duydum onu ama netten okuduklarımdan duydum, remington sınırsız dedikleri de 6 yıl falan yetecek bir şey imiş sanırım ondan öyle yazmışlar diyenler olmuş napcam ben bilemedim :110:

Ben remington kullanıyorum baya etkili.Evde kendim yaptım hep.Şimdi bıraktım hamilelikten dolayı mecbur.
Anladım. Cihazda yada kullanım sonrasında bir sıkıntı çıktı mı hiç ? Bir de kullanımdan sonra tüyler ne zaman çıktı hali nasıldı acaba ?

Evet sanırım dediğiniz gibi lumea dan fazla sonuç alan olmamış ben de duydum onu ama netten okuduklarımdan duydum, remington sınırsız dedikleri de 6 yıl falan yetecek bir şey imiş sanırım ondan öyle yazmışlar diyenler olmuş napcam ben bilemedim :110:
lumeanın da iddia edilen atışı 250000 ilk komple vücut epilasyonum 12000 atış oldu çapım geniş olduğundan hesaplamaya vurursak 250000/12000=20,8 toparlama 21 işlem o da bazen iki ayda bir yapacağın için işlemi 3 yıla tekabül eder:KK66:

marka farketmiyor ıpl ise kıllar tekrardan çıkıyor
ben philips kullandım 2 ayda temizliyor ama ayda bir atış yapman gerek sıkıcı birşey
remington kullanan arkadaşım da var, ben ne diyorsam o da aynısını yaşıyor
sıkıntı markada değil yani

Evde lazerle tuglerden killardan kurtulamazsin. Sadece daha uzun surede uzarlar ve incelirler bilerek basla
Ama dışarda yaptıklarımızdan farkı var mıdır ki acaba ? Yani ben de baktım da biraz bir biyolog demiş ki tüyler Yok Olmaz ama sadece çok incelirler ve ele gelmez göze gelmez hale gelir kalırlar sonra yeniden Doğum hormon bozukluğu vs durumlardan dolayı eski hali alabilir demiş dışarıdaki lazerler için de bende bu ihtimalden dolayı eve alayım dedim en azından elimin altında durur kullanırım diyerekten siz ne dersiniz

marka farketmiyor ıpl ise kıllar tekrardan çıkıyor
ben philips kullandım 2 ayda temizliyor ama ayda bir atış yapman gerek sıkıcı birşey
remington kullanan arkadaşım da var, ben ne diyorsam o da aynısını yaşıyor
sıkıntı markada değil yani
bir süre sonra gittikçe aktif kıllar tükeniyor yani çok şeffaflaşıyor almak zorunda kalmıyorsunuz diyorlar. yok olması imkansız zira gözeneklerin kapanması gerekir bunun için ve bu da deri ölümü diyorlar bu durumda ben de dedim ki dışarda yaptırsam yarın bir gün hormonsal sıkıntı vs olur ya bişi olursa elimin altında dursun aynı vereceğim para en azından dedim ama sizce ?

Philips lumea aldım bende 1 bucuk sene oluyor sanırım. Ben gayet memnun kaldım ama bacaklarımı yapmakta zorlandım. Aslında üşendim desem daha iyi :)

lumeanın da iddia edilen atışı 250000 ilk komple vücut epilasyonum 12000 atış oldu çapım geniş olduğundan hesaplamaya vurursak 250000/12000=20,8 toparlama 21 işlem o da bazen iki ayda bir yapacağın için işlemi 3 yıla tekabül eder:KK66:
bu hani diyorsunuz ya 2 ayda bir yapacağım diye kullanınca acaba 2 ayda bir anca mı çıkıyor tüyler gerçekten o vakte kadar hiç çıkmıyor mu

Philips lumea aldım bende 1 bucuk sene oluyor sanırım. Ben gayet memnun kaldım ama bacaklarımı yapmakta zorlandım. Aslında üşendim desem daha iyi :)
peki mesela ilk kullandınız traş olduktan sonra sonraki kullanım süresi ne kadar aralık oldu o süreçte hiç çıktı mı çıkanlar nasıl çıktı ? zamanla gerçekten dışarıdaki merkezlerde gidenler gibi mi sonuç oldu ? en çok merak ettiğim konu bu aslında? sizden ricam bana bunu aktarır mısınız bilgiye ihtiyacım var :KK49:

Lumea kullanıyorum ben gayet memnunum.Beyaz tenliyim ve öyle aman aman bi kıl tüy yoğunluğum yok belki ondandir

peki mesela ilk kullandınız traş olduktan sonra sonraki kullanım süresi ne kadar aralık oldu o süreçte hiç çıktı mı çıkanlar nasıl çıktı ? zamanla gerçekten dışarıdaki merkezlerde gidenler gibi mi sonuç oldu ? en çok merak ettiğim konu bu aslında? sizden ricam bana bunu aktarır mısınız bilgiye ihtiyacım var :KK49:

2 hafta süre verdim,sürede çıkmadı zaten gerek duymadım donra tekrar yapınca bu süre uzadı 1 aya çıktı bazen 1 bucuk ay bile kullanma gereği duymadım. Zaten hemen hemen aynı şey ama dediğim gibi çok sabır istiyor bacaklar üzerinde :)
Ben genelde yüz kol koltuk altında kullandım.

Geçen yıl aldim .Ten beyaz tüy koyu renk .Açıkçası ben kollarıma bile uyguladım.
kollar evet bir de traş ederek mi kollarıma da yapmalıyım aldığımda ve 1 yıl olmuş o bakımdan soracağım , acaba geç çıkarıyor değil de şuralar artık bitti almak yada lazer yapmama gerek kalmadı dışarıda uygulananlar gibi diyeceğiniz durum oldu mu ?

2 hafta süre verdim,sürede çıkmadı zaten gerek duymadım donra tekrar yapınca bu süre uzadı 1 aya çıktı bazen 1 bucuk ay bile kullanma gereği duymadım. Zaten hemen hemen aynı şey ama dediğim gibi çok sabır istiyor bacaklar üzerinde :)
Ben genelde yüz kol koltuk altında kullandım.
ben alırsam allah ne verdiyse gireceğim bu ara yaşadıklarımdan mı nedir aman aman bir kilom olmasa da spora bakım için de lazere ihtiyaç duyuyorum sporu hallediyorum pilates eğitimim var ama lazer konusunu çözmem lazım sizinde yönlendirmelerinizle o yüzden önemsedim konuyu, sanırım çok daha iyi hissedeceğim net sonuçlar alanları öğrenirsem diyerekten. yani şimdi yapınca ben 2 hafta yada 1-1,5 ay çıkmayacak süpermiş peki bu hep böylemi devam ediyor yoksa bir süre sonra artık hiç ellememe noktasına gelerek kurtuldum oh be diyebiliyor muyuz güzellik merkezinde uygulananlar gibi yani aynı lazerdir sonuçta diye düşünmek istiyorum da ben

Ben de lumea denedim bacagimda bir bolume 3 ay oldu yuzde 50 si yok o kismin o yuzden almayi dusunuyorum sonsuza dek yok etmese de olur arada bir atis yaparim yeter diye dusunuyorum diode, alex vs lazere gidip de sonradan killari geri donen arkadaslarim oldu o yuzden ipl mipl fark etmez oldugu yere kadar diye dusunuyorum.

X