Evde lazer epilasyon

Miris

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
5
0
Philips'in yeni ürünü IPL Lumea lazer epilasyon küçük bir alet sarjlı olup kısa sürede pürüzsüz bi cilde kavuşturuyor ve %80 e kadar tüylerin azaldığı söyleniyor ne kadar doğrudur bilemiyorum ama hijyenikmiş evde böyle bir imkanının olması güzel bir şey fakat fiyatı 1400 lira o yüzden emin olmadan almak istemiyorum deneyen ya da bu konuda uzman biri varsa cevap bekliyorum :-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Philips'in yeni ürünü IPL Lumea lazer epilasyon küçük bir alet sarjlı olup kısa sürede pürüzsüz bi cilde kavuşturuyor ve %80 e kadar tüylerin azaldığı söyleniyor ne kadar doğrudur bilemiyorum ama hijyenikmiş evde böyle bir imkanının olması güzel bir şey fakat fiyatı 1400 lira o yüzden emin olmadan almak istemiyorum deneyen ya da bu konuda uzman biri varsa cevap bekliyorum :-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

onu bende merak ediyorum canım ya.. keşke olsa çok büyük rahatlık valla. ama benim bi arkadaşım almıştı bundan 2-3 yıl önce çok memnun kalmadı. aynı ürün değil bu arada belirteyim. onun aldığı çok geç şarj oluyor yani iki atış arası 30 sn falan bekletiyor ve az bir alanı alıyor. dolayısıyla 1 bacak 1 saat falan sürüyormuş. küçük bölgede daha etkili dedi.yüz koltuk altı gibi. ve hemen bitmemiş tüyleri. ikinci dezavantajı ki bu da tüm makineler için geçerli, içindeki ampulün ömrü... 1000 atışta bitiyorrmuş o da tüm vücuda kullanıyorsan çok azmış.. ampulün değişmesi gerekiyormuş. ampul fiyatı da çok ucuz değil diye biliyorum. kısacası 2-3 sene önce teknoloji buydu. ama o söylediğin ürün içinde bunlar geçerli mi bilemiyorum. ama bu konulara dikkat ederek araştır istersen...

X