Evde Mezoterapi

mineseyhan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
4
0
34
Merhabalar
son dönemlerde mezoterapi uygulamaları oldukça popüler, dermatoloji kliniklerinde, plastik cerrahi kliniklerinde ya da medikal estetik kliniklerde çeşitli estetik sorunlar için mezoterapi uygulamaları yapılıyor.
Olgun ciltlerdeki kırışıklık, sarkma ve matlaşma problemleri için de oldukça farklı mezoterapi ürünleri var. Bu tedavileri doktorlar profesyonel şekilde uyguluyorlar, enjeksiyonu da yapılabiliyor, çeşitli cihazlarda kullanılabiliyor. Ama biliyoruz ki, evde doğru devam ürünleri kullanılmaz ise bu güzel tedavi sonuçlarının devamlılığı mümkün olmuyor. Yani uygun ürünler ile evde de mezoterapi uygulaması yapabilir miyiz?
Bunun için bir çok cihaz var, dermaroller, mesoroller yada dermastamp gibi ufak pratik mikroiğneleme aletleri mevcut,; tabi iğneden korkanlar için ev tipi iğnesiz mezoterapi cihazları yada ev tipi radyofreakns cihazları da var. Ama tabi ki asıl önemli olan doğru bir mezoterapi ürününü kullanmak. herhangi bir krem yada serum ile mezoterapi etkisi almak mümkün değil.. Çünkü mezoterapi ürünleri, hedef tedaviye yönelik özel ektreler içermekteler ve nanateknolojik ürünler olduğu için cilt tarafından emilimi oldukça kolay oluyor, yani mezoterapi tedavisinin amacı olan, ürünleri orta deriye (mezoderm tabakasına) indirilmesine imkan sağlıyor.
Leke için özel solüsyonlar, botoks etkisi yaratacak özel solüsyonlar, somon DNA içerikli özel solüsyonlar, hyaluronik asit vitamin mineral kompleksler ve saç dökülmelerini durdurucu özel solüsyonlar mezoterapi mesohome serisi olarak sprey şişe içerisinde de sunuluyor. Kullanımı son derece pratik ancak etkisi son derece yüksek ürünler.. 2 hafta önce mezoterapi tedavisi yaptırdığım klinikten ev devam ürününü de aldım; somon DNA içeren nutri kompleks ürünü doktorum önerdi; içinde hyaluronik asit, somon DNA, vitaminler, mineraller bulunan oldukça güçlü bir ürünmüş.. Sadece hafif masaj uygulaması ile de günlük bakım ürünü olarak kullanabileceğimi söyledi doktorum, şimdilik çok memnunum.. ancak şu sitede de gördüm ürünleri inceleyebilirsiniz.
 
Son düzenleyen: Moderatör: