Evde nasıl işler yapılabilir? Evden para kazanma yolları:

dalgali

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2011
381
0
Arkadaşlar merhaba, 9 yıldır çalışıyorum ve artık gerçek anlamda bunalıma girdim. Evime, kızıma, kendime vakit ayrmaıyorum. Evimi özlüyorum hatta evimle ilgilenmek dahi gelmiyor içimden, sadece evde olmak istiyorum. Maddi olarak da çalışmak zorundayım. Oyüzden evde ne gibi işler yapılabilir? Nasıl gelir sağlanabilir? Evinden para kazanan veya evinde çalışabilen bayanlar varsa yardımlarınızı bekliyorum. Yardım ediiinnn.

Canım öncelikle allah yardımcın olsun inşallah gönlüne göre bir iş bulursun evde, ben sana bikaç fikir vereyim
- Çantacılar yazlık bez çantalara boncuk işletiyorlar böyle bir yer bulabilirsin
- Ayrıca birçok giyim firması tişörtlere ve özellikle abiye tarzı bluzlara pul , boncuk vb. işletiyor
- Aksesuar firmaları var fiyonk bağlama işi oluyor bildiğin fiyonk yapıyorsun yani ( nerde oturuyorsun bilmiyorum ama mesela istanbulda merterde birçok yer var eve iş veren fiyonk için )
- Çeşitli işlerde kullanmak için ponpon yaptıran yerler var ama ponpon işi biraz yorucu kesmek fln kalın ponponları zor oluyor .
İlk aklıma gelenler bunlar umarım bi fikir verebilmişimdir ..

Yemeğinizi satabileceğiniz veya sipariş alabileceğiniz cep telefonu uygulamaları var. Ben kullanıyorum günde aşağı yukarı 20TL kazanıyorum. Ayda 600-700 lira geçiyor elime üstelik siparişler hariç. Yemeğin resmini çekip listeliyosunuz isteyen iletişime geçip alıyor. Deneyin derim. Mesaj atanlara yazarım reklam olmasın.

X