Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Evde nişan için bu elbise uygun mu ??

BellaCiao

Senin fikrinin ne önemi var, vasat herif.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2015
3.271
10.769
Kızlar temmuz da evde söz/nişan bir arada olucak. Sizce bu elbise uygunmudur ev için ?

Eklentiler

• Mezuniyet-elbiseleri-2017.jpg
    Mezuniyet-elbiseleri-2017.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 1.978
Çevreniz nasıl bilmiyorum ama bence iddialı bir model .
Ailem ve sevdiğim kişinin ailesi açık insanlar yani elbise konusunda sıkıntı yapmazlar. Sadece uzun olduğu için kararsız kaldım ve nişan için model uygun mu değil mi :)

Benim ailemde acik. Esiminkilerde sorun yapmazdı ama kalkıp boyle biseyi evde olacak nişan için giymezdim. Öyle diyeyim. Başka biyerde olsa giyilebilirdi ama ev için boyle bir elbiseyi bihter ziyagil giyer :p

:KK42: o zaman başka elbisem bakmam lazım.
Modelli çok beğendim :KK36:

Elbisenin modeli kotu bir model degil zaten guzel bir kiyafet ama evin icinde olacak nisan icin uygun gorunmedi bana okadar.
Azcik daha sade şık biseylere bakarsan olur bence ^^
Tesekur ederim cevabin icin oyle yapicam :)

Standartlarınız çok yüksektir, geniş ferah bir yalıda oturuyorsunuzdur mesela, olabilir tabii...
Ama klasik bir Türk evi ise, bence çok fazla böyle bir gece için.
Çok daha naif, sade bir elbise çok daha yakışacaktır, eminim :KK66:

Hayır giyilmez nişanda düğünde vs. Kendi organizasyonun ise bu tarz transparanlık itici oluyor... Abinin kuzeninin kardeşinin vs. Yakınının düğününde nişanında giy ama kendininkinde ve de evde hiç olmaz bence...

Bende açık giyinirim ama bu elbise dansöz kıyafeti gibi . Nisanda sözde daha masum daha sade kiyafetlerden yanayım.

X