Evde saç açma işlemi (kızıldan sarıya dönüş)

mutluyumvemutluyum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2023
15
5
30
Kızlar ben saçlarımı evde kızıla boyadım ve 3 ay kullandım, sıkıldım çünkü sürekli her ay dipleri geliyor rengi akıyor vs hiç kullanışlı gelmeid bana. Kuaförlere sordum açma boyama 2 bin civarı dedi o fiyat da bana çok abartı geldi. sizce evde kendim açma boyama yapabilir miyim daha evvel hiç saç açmadım koparırım diye çok korkuyorum. Bana saç açma ile ilgili bilgi verir misiniz mesela hangi marka saça daha az zarar veriyor mu kızıl saçtan küllü açık kumral veya sarı rengine dönüş yapabilir miyim tek başıma.

Eklentiler

• IMG_20230619_084447.jpg
    IMG_20230619_084447.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 112
Kızıldan sarıya geçmek çok zor özellikle tek başına. Tek başına açmaya çalışsan yanmasa bile kızıllıklar gitmeyebilir üzerine sarı da boyarsan rengin yeşillenebilir. Saç konusunda hassas olup kuaföre gitmek en iyisi asla risk almazdım….

Kızıl saçi profesyonel kuaförler bile açamıyor evde asla açamazsiniz. Ben ombre yaptim cok minik yerde kizil vardi bir sürü işlemle yinede açılmadı

Eğer saçınız doğal tonunda olsaydı belki yapabilirsiniz derdim youtubde baya bununla ilgili içerik var. Ama kızıldan açmak imkansıza yakın açsanız da bir yeri tam açılmaz alacalı bulacalı olur( bu en iyi senaryo) yanma ihtimali de yüksek. Tavsiyem fiyat size fazla geliyorsa bir süre boyamayın sonra doğal tonlara geçiş yapın saçlarınıza bakımlar yapın o süreçte paranızı biriktirip istediğiniz sarıya geçin kuaförde.

X