Eve internet bağlattım mağdurum

Bende sizin aksinize ttnet te 2 sene pek bi bututulcek sorun yasamadkm ama bu superonline 10 günde 4 günü kullandım yarında pazar sınır bastı bekle daha
çok sıkıntılı durumlar. bence ikisi de aynı hiç farkı yok. ikisi de bir halttan anlamıyor, onların problemlerini de biz çözüyoruz. bir daha aradığında tehditli konuş bakalım bu sefer bir yerlerini kımıldatacaklar mı.

Mrb bayanlar daha önce ttnet abonesıydım tahatumuz bıtcek dıye turcel superonlıne abonesıe satın aldım basıma neler geldı modem kurmaya gelen arkads ttnet hattı na kurmuş aradım ttnete arıza kaydı oluşturdular bana gerı döndüler bızlık bişey Yok onların gelmesı gerekir baştan sağma ıs yapmışlar dedı geri aradım türceli elektrikçi çağırıp hat cekmenız gerekıyo böyle bı sacmalık var mı y delırdım bu süreç 5 6 kere oldu bi eleman yollamadılar ya delırdım kaç kere 20 aramam var her defasında farklı musterı temsılcısı haydı aynı seylerı tekrar anlat kriz gecırdım kullanmadıgım ınternete de 229 lira cayma bedeli vercekmısım evımde internet Yok dedıkleri lafa bak en sonunda olmayan ınternetımı ıptal edıyorum 5 kurusta para vermıcem artı sızı sıkayet edıcem dedım tamam özel olaaak ılgılenıcez dedıler ıns gelırler yazdım evıne bağlatmak isteyen bi daha düşünsünler ıslerını hıc ıyı yapmıyorlar
Aslinda hallederlerdi bende superonline kullanıyorum ilgililer biraz daha arayin benim digiturkten dilim yandi internetinize ek diyip kuruyorlar sonra aradim superonline haberi bile yok kapattirdim 135 lira odeyip dijiturk allah kahretsin seni asla kimseye onermiyorum.

X