Eveeeet

BlackHoney

Guru
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
171
2
Arkadaslar, merak edenler icin tekrardan yeni resimler ekledim...su anda burnum 2,5 aylik oldu bakalim siz ne diyorsunuz...Ben sahsen burun ucumun daha zarif olmasini istiyorum-bence cok dogal duruyor sizce peki?? Burun ucumun daha zarif olmasini bekliyorum eger bi kac aya kadar degisim görmezsem tekrardan burun ucunu yaptirmayi düsünüyorum. Bakalim artik..

cnm gayet güzel duruyor ucu ile ilgili bi sorun göremedim kibar benceeee bidaha olmayı düşünme bile derim:)güle güle kullan datlım:)

ayy dadlum, bilemicegim... su anda tam olarak burun ucum istedigim gibi zarif degil... Gerci tekrardan söyliyeyim, doktorumun yine ellerine saglik fakat ben dogal dogal tutturdum asiri yapay olmasin diye diye burun ucuma fazla dokunulmadi aslinda hep hayalimde zarif bi burun ucum olsun vardi...neyse bu isler biliyorsun hayale mayale bakmaz..Tabiki simdi de cok sükür gayet iyi fakat acaba diyorum iste..

dur bakalım tatlım 6 .ayın olsun nsl olcak ozmana kdr baya değişiyo buurn kibarlaşıyoor şimdi daha çok erkenn:)

gayet hoş duruyor bence, daha incelecektir hem burun ucu yeni sayılır daha 2.5 ay,
güle güle kullan ayrıca:)

evet biliyorum haklisiniz...tabii en azindan bi kac ay yani 6 ayini doldurana kadar bekliyecegim..belli olmaz belki bi kac ay gectikden sonra gerek görmem ...bakalim iste :-) Mesela söyle nemininki gibi olsaydi keske diyorum ...Ya neminkini cok begeniyorum ben masallaaaah nazar degmesin :-)

Blackhoneycim, resimlerinede yorum yaptım buradanda yazayım ben cok begeniyorum senin hem yuz hatlarını hem burnunu, oyle yakısmıs ki yuzune:) revizyona gerek yok sen revizyona harcayacagin vaktini bize yeni yeni guzel fotolar cekerek harca:))))

Canım bak burun günden güne nasıl değişiyor fotoraflarda apaçık belli daha 2.5 ay oldu diyosun 6. aya kadar nasıl güzelleşecek bi bekle bakalım
ayrıca şu haliyle bile gayet hoş
ama en çok burun ucu şişiyormuş
şişlikler indiğinde daha zarif olur emin ol

burnun cok hos olmus...ameliyatindan sonra ilk günlerde cektigin fotoraflari hatirliyorum.....ne cabuk sislikler inmis simdi...bence daha da iner...

birdaha ameliyat yaptirirsan bu sefer ameliyatli oldugu beli olur...böyle cok dogal ve hos olmus...bence hic eleme..

Blackhoneycim, resimlerinede yorum yaptım buradanda yazayım ben cok begeniyorum senin hem yuz hatlarını hem burnunu, oyle yakısmıs ki yuzune:) revizyona gerek yok sen revizyona harcayacagin vaktini bize yeni yeni guzel fotolar cekerek harca:))))

Canim benim ya cok tatlisin sen :-) yürüm yürüm seni beni

evet biliyorum haklisiniz...tabii en azindan bi kac ay yani 6 ayini doldurana kadar bekliyecegim..belli olmaz belki bi kac ay gectikden sonra gerek görmem ...bakalim iste :-) Mesela söyle nemininki gibi olsaydi keske diyorum ...Ya neminkini cok begeniyorum ben masallaaaah nazar degmesin :-)

cnmmm sneinkide önden bence gayet güzel sabır lasım benim hala şiş var ucunda inan adam akıllı burun şekli 1 senede oturyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:):):)

bence gayet gzl olmus hala ucunun şiş oldugu belli kesn zmnla dahada zarifleşir hiç kafana takma derim çok çok geçmiş olsun :) umarım hersey istedğin gibi olur benim düşünceme göre hiç bir sorun yok şu anda :)

arkadaslarim herbirinizi ayri ayri tatli iltifatlarda bulundunuz :-) size cok tesekkür ediyorum...Bende zaten tuonela arkadasimin oklavasini duyunca korktum ne yapayim bekliyecegim artik..simdilik :-)

evet yaaa. bir daha düşünme. yüz hatların ,duruşun falan çok hoş.
keyfini çıkar valla.

cadiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
yeni ekledigin fotolari gördüm albümünede yorum yaptim burayada yaziyim
süperrr olmussssss
kizzz bi kiyaslasana ameliyat sonrasi fotolarinla simdiki haliniii
görmüyo musun degisimi
nasil incelmis ucu zariflesmis bayanssulusmile
bence cokkk güzel duruyo tatliskom tekrar ellettirmeye gerek yok
ama önemli olan senin begenmen tabi opuyorumnanaktan

X