Evet , derdim var ..

Hepsini üşenmedim okudum. Babanızın ellerinden öpüyorum. ona layık bir kız çocuğu gibi dik durun ve geçmişe perde çekip önünüze bakin. Siz evlenseydiniz 1 seneye boşanırdınız zaten.

Allah aşkına bukadar şey okuyacak olsak açar roman okuruz konu zaten eski okumadım 3.5 yıl öncesi demişsin ama 35 yıllik kocasını sorsam birine bukadar şey anlatmaz.

Ay bu nedir ya. Konunun eski olduğunu biliyorum ama yine de sinir oldum. Konu sahibine de dahil olarak , babasına yasattiiklarina. Hikayede en çok babaya üzüldüm tahtını yapıyorsun ama bahtını yapamıyorsun işte bu kadar aileler karıştırılmaz bu işe zaten baştan hata yapmışlar. Yok kuaför yok geljnlik herşey sorun olmuş bu ne ya ben kimseden para istemedim evlenirken. Adam zaten evlenilecek adam değilmiş de neyse

Bu kadar sorunun üstüne evlenseniz bile mutlu olamazdınız zaten. Ailene sarıl bence çünkü gerçekten çok sabırlı davranmışlar. Belli ki seni çok seviyorlar. Senin iyi olmanı istiyorlar. Onlar için ayakta kal ve iyi ol. Ne güzel mesleğin var elinde. Kendi ayakların uzerinde duruyorsun. Bu kadar sorunlu bir insanı ve bu kadar yükü yüklenip sürekli kavga olan bir evde yaşamak mümkün müydü? Nişanlın ailesinin sözünü çok dinliyor. Öyle bir durumda ailesini bir kenara koyamayacaktınız. Hep ailesi hayatınızda olacaktı evlenseniz bile.

Senin kalbinde ve içinde iyileştirme gücü var. Ve bunu hep Nişanlın için ona fedakarlık yaparak kullanmışsın. Bu gücü kendine çevir. Ve kendini iyileştir. Bundan sonra yapacağin her fedakarlığı kendin için yap.

İyi de en son ekim 2020 de yorum yazılmış, yani konuyu en son hortlatan sizsiniz
Eskı konular genelde geçmişte kalırdı. Oradan alıp çıkarmak gerekirdi.

Artık öyle değil sanirim

Çünkü Ben akış ilk sayfasında gördüm konuyu, güncel konular gibi
öyle yorum yaptim. Konunun tarihine bakınca eski olduğunu gördüm.

Yoo hala öyle. Konuyu da siz hortlatmışsınız.

SiZden önceki yapılan yorumun tarihi ne ?
Yorum yaparken sayfaları okumuyorum. İlk mesaja bakıyorum sadece. Yoksa siz bütün yorumları okuduktan sonra mi yorum yapıyorsunuz?
Ve madem siz de son yorumlara baktınız, bu konuda yazanlar oldu siz niye alıntı yapıyorsunuz benden?

Ayrıca amma uzattınız arkadaş!
Konu güncel sayfada karşıma cıktı
Sonra konu sahibine baktim tarih eski, doğal olarak hortlatıldı dedim.
Yanı eski konulara bakmak ıcın cok sayfalara gitmek gerek anlatabildim mi?
Ben ilk sayfadabakıyorum sadece

Konuyu güncel sayfadan gördüm. Eski konulara bakmadım diyorum
" hâlâ öyle diyorsunuz " demek ki cıkıyor karşımıza
Güncel sayfada değil okuduğunuz bir konunun altındaki benzer konularda görmüşsünüzdür muhtemelen. Hepimiz düşüyoruz bu yanılgıya zaman zaman. Biri yazıp update etmediği sürece güncel sayfada görünmez eski konular. Update eden de sizsiniz.

En başından ayrılsaymışsın bu kadar sıkıntıyı çekmemiş olurdun
Mesela sana çirkinsin ay ben çok yakışıklıyım derken
Burun ameliyatı ol derken falan yani
Bence burun ameliyatı dönüm noktası olmuş yoksa gelinlik bile alamazdınız

Isim yoktu sonuna kadar okudum. Allah babaniza sabir versin onun da sinavi sizsiniz bu hayatta. Ne sabirli adam kizi icin nelere katlaniyor diye diye okudum ama sonunda gordum ki babanizi suclu cikarmissiniz bravo bu kafayla mutlu olmaniz zaten cok zor. Tedavi olun.
Ek: oha 2012nin konusuymus

Sonuna kadar okudum. Basta osmanin annesi ve babasi sonra senin baban senin osman icin olan sevgini cok yipratmislar. Hepsi senin annen gibi iyi niyetli olsaydi olurdu bu is. Ama maaldsef baban da asiri "ben kiz babasiyim" seklinde davranmis senin uzerinden onlari yonetmek istemis. Esyalar ne zaman alinacak vs seklinde sormasi bile bu hassas olaylarda sorun cikariyor. Bence dava vs acma ispatlayamassin, osmana olannaskin yuzunden cok kaybin olmus maddi manevi. Umarim unutursun. Osman da seni unutur bence deli anasiyla iyi gecinecek bi kiz bulur bile hemen.
Olaylar arasinda en sacmasi da gelin almaya grlmeyiz kismi. Buyuk terbiyesizlik. Keske ddden amcan o zaman karissaydi. Para mevzusunda degil de.

üzgünüm zaten bunu herkesin okuyacağını da zannetmiyorum ..
Başından sonuna okudum.babanizin elini öpünde başınıza koyun.siz haklıyken bile an olmuş kendinize kızmışsınız o ise sizin ailenizi kusurlu bularak çözmüş olayı hic benim hatam dediğini okumadım. Üzgünüm ama gerçekten aşk herşeye yetemiyor.eger osman arkanızda durabilse idi farklı yazardım.
Verilmiş sadakanız varmis aslinda ama sanirim siz bu işin sonunda evleneceksiniz bazen illaki ama illaki tecrübe ile anlaşılıyor bazı şeyler biz ne kadar kurtuldun desek de siz neyden nelerden kurtulmuş olacaktınız evlenince dank edecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…