Evi NEGATiF Enerjiden Arındırmak

Kizlar dun evi komple sildim sirkeli suyla aynalari vs.sonra adacayi yakip tutsu yaptim.
Bisey dicem bu sapla lavantayi nereden bulucam ve nasil yapicam bi bilen yazabilirmi?
Bide kaya tuzunu nasil yapicam?

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

Son düzenleme:
Lavantayı nerden bulabilirim :44:

Lavanta kokusu mu tanesi mi daha iyi

50 gramlık kuru lavanta buldum bi de kese alıp her odaya koysam mı çekmecelere filan

aktarlarda var ben eşim için aldım yastığının altına koyduk 3 gündür uyu için daha iyi oldu sanki ayrıca çayını içiyor baş ağrısı ıcın aynalara astı annem bakalım artık sonuçlarına

Kizlar dun evi komple sildim sirkeli suyla aynalari vs.sonra adacayi yakip tutsu yaptim.
Bisey dicem bu sapla lavantayi nereden bulucam ve nasil yapicam bi bilen yazabilirmi?
Bide kaya tuzunu nasil yapicam?

Ne mutlu "TÜRKÜM" diyene...

aktarlardan bulabilirsiniz her ikisinide...

diğer sayfalardan nasıl kullanılacakları var bakabilirsiniz:21:

Hanımlar evinizi negatif enerjiden arındırmak için birşeyler yapıyormusunuz? Yapıyosanız neler yapıyorsunuz?

*Biraz feng shuiye sardım(gerçi tüm din ve öğretilerdeki yöntemler neredeyse aynı) ve danışman dediki; haftada 1 adaçayı tütsüsü yapıp evde dolaştırın..

*Yerleri sirkeli suyla silmenin de çok faydalı olduğunu biliyorum..

* Lavanta kesesi hazırlayıp biryerlere asmakta işe yararmış..

*Evinizde kullandığınız arındırıcı taşlar falan var mı?

*Tuz (kayatuzu)un da negatif enerjiyi topladığını biliyorum..

*Birde evde canlı çiçek bulundurulması iyi diye biliyorum..

Sizin bildiğiniz ya da uyguladığınız şeyler var mı? (Dualardan bahsetmiyorum)

Ben nedense böyle şeylere inanmıyorum ama saygı duyuyorum yine de :KK16::KK16::KK16::KK16:

kese içine koyup ayna önüne asabilirsiniz

kese içine koyup yastık içine koyabilirsiniz

baş ağrısı migren için içebilirsiniz

bir ekleme de ben yapayım lavanta çayı saçları da uzatır:KK12::KK12:

Lavantayı nerden bulabilirim :44:

Lavanta kokusu mu tanesi mi daha iyi

50 gramlık kuru lavanta buldum bi de kese alıp her odaya koysam mı çekmecelere filan

tanesi daha iyi cnm her çekmeceye koyabilirsinn kıyafetler çarşaflar mis gibi kokar

şimdi bana kalsa ben salonun sol üst köşesinde sanmıştım evin en köşe kısmı balkon olduğundan ona en yakın sol köşe salon ama mutfaksa oraya nasıl koyarım bilmiyorum tam balkon kapısının olduğu yer
neyse işi garantiye alayım balkon köşesine koyayım kimse görmüyor nasılsa :KK70:

Şimdi evin en sol tarafında mutfak var onun en sol üst köşesi balkon kapısının olduğu yer - salon ana girişin karşısında ama onun en solu biraz daha ileride oluyor evin en sol kısmı ise salon penceresinin de baktığı (sol duvar köşesinin paralelinde) mutfak balkonunun köşesi - şimdi mutfağı mı baz alacağım salonu mu??? yoksa balkonu mu:44:
hoşgeldiniz - biraz yönlerden ve köşelerden bahsedebilir misiniz? yani sağlık köşesi neresi mesela

güzel dileklerin için teşekkür ederim canım yukarıda da anlattım nereye koyayım kaseyi?
şapa bakamadım canım iş yerinde aynanın arkasına düşmüş sandalyeye çıkıp bakayım dedim göremedim hem boy yetmiyor hem de aynayla duvar arasındaki boşluğa düştü sanırım
şapı evde henüz kullanmadım nereye koysam bilemedim - oturma odamda lavantalı tuz var kanepelerin altında da tuz kaseleri var

lilycimmm duvara dekoratif minik bir raf yaptırabilirsin oraya kaseyi koyarsın cnm müsait bir yerin yoksa bile güzel olur

eve girince sırtın giriş kapısına bakacak ve sol odayı bulacaksın odaya girince de yine aynı şekilde odanın solu anladığım kadarıyla :44::44: sol duvar köşesinin paraleline koymalısın en iyisi ben sana bagua haritasını ekleyeyim ordan tüm köşelere bakarsın cnm
$bagua.jpg

tanesi daha iyi cnm her çekmeceye koyabilirsinn kıyafetler çarşaflar mis gibi kokar

lilycimmm duvara dekoratif minik bir raf yaptırabilirsin oraya kaseyi koyarsın cnm müsait bir yerin yoksa bile güzel olur

eve girince sırtın giriş kapısına bakacak ve sol odayı bulacaksın odaya girince de yine aynı şekilde odanın solu anladığım kadarıyla :44::44: sol duvar köşesinin paraleline koymalısın en iyisi ben sana bagua haritasını ekleyeyim ordan tüm köşelere bakarsın cnm

Durularken mi uygulamak gerek

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar ya ben gercek tas sanip aldigim takilari atese tuttum sadece 1 tanesinin ustunde is olustu bu durumda digerleri sahte mi yani :KK43: ne yapayim ben onlari sadece aksesuar amacli kullanmaya devam edeyim mi yoksa atayim mi :KK43: cok moralim bozuldu ya

İlgimi çeken başka bir ayrıntıyı paylaşayım.
Evdeki en pozitif noktayı kediler bulurmuş.Kedi evde nerede yatıyorsa,orası evin enerji açısından en iyi bölümüymüş.

Yalnız bunu bir kere burada yazdım.Çoğu kedi sahibi,kedisinin kendi oturduğu yerde veya kucağında oturduğunu söyledi:)
Büyük ihtimalle kediler sahiplerinden pozitif enerji aldığı içindir.

Belki eve yabancı bir kedi getirip denemek daha tarafsız olabilir:)

:)) ben 2 kedi sahibi olarak bu yazdığınızı okuyunca şöyle bir düşündüm, benimkiler nerde oturuyor en fazla diye... genelde benim yatağımda veya annemlerin yatağında, bir de evin kapısının yanında ya da önünde oturuyorlar. ama genellikle bizim yanımızda oturuyor, bizi takip ediyorlar. hangi odadaysak onlar da yanımıza geliyor :KK70:

Kizlar ya ben gercek tas sanip aldigim takilari atese tuttum sadece 1 tanesinin ustunde is olustu bu durumda digerleri sahte mi yani :KK43: ne yapayim ben onlari sadece aksesuar amacli kullanmaya devam edeyim mi yoksa atayim mi :KK43: cok moralim bozuldu ya

bu yöntemin gerçekten de taşın sahte olup olmadığını gösterdiğine emin misiniz? ben bu yöntemi hiç duymadım da o yüzden soruyorum. bir de ateşe tutunca taşın yapısı bozulur bence, riskli bir yöntem...

bu yöntemin gerçekten de taşın sahte olup olmadığını gösterdiğine emin misiniz? ben bu yöntemi hiç duymadım da o yüzden soruyorum. bir de ateşe tutunca taşın yapısı bozulur bence, riskli bir yöntem...

taşın yapısı neden bozulsun ki çakmakla max 5 saniye ateşe tutmak niçin taşın yapısını bozsunki.

ben biliyorum bu yöntemi doğal taşları satan bir adam söylemişti. aynısı inci içinde geçerli..

diğerlerinde herhangi bir is oluşmadı mı yada plastik gibi tutuştu mu?

eğer plastik gibi tutuştuysa gerçek değildir zaten....

ama üstlerinde is oluştuysa ekinizle biraz ovaladıktan sonra geçiyorsa gerçek taştır

canım benim dediğim o köşede duvar yok yani ya balkon kapısı ya da balkonun en köşe noktası oluyor söylediğin yer - bir de ben kiracı olduğumdan bir çivi bile çakmadım - harita da güzelmiş , az çok mantığı anladım teşekkür edrim:KK19:

diğerlerinde herhangi bir is oluşmadı mı yada plastik gibi tutuştu mu?

eğer plastik gibi tutuştuysa gerçek değildir zaten....

ama üstlerinde is oluştuysa ekinizle biraz ovaladıktan sonra geçiyorsa gerçek taştır

2 tanesinde hicbir degisiklik olmadi birisi de karardi ve birazcik eridi :KK43: gercek olmayanlari ne yapayim sizce kullanmaya devam edeyim mi

ben lavanta kesesini nişanlıyken çeyizime yapmıştım :KK9:
hem kokusu güzeldi hemde çok şıktı

images
renkli kadife kumaşlara yapmıştım üstünü taşla süslemiştim.. bunlar hala çekmecelerimde eşyaların arasında ..

hem güzel hem şık oluyor tavsiye ederim.

Hanımlar merhabalar konuyu genelde okudum gibi ama kaçırmış da olabilirim yazıldıysa. Adaçayını ne aralıklarla yakacağız söyleyebilir misiniz ? :KK6:

Cevap için teşekkürler
Peki bu lavantanın kokusu uçuyo mu
Kuru lavanta görmüştüm nikah şekeri olarak
Ne kadar da bir yenisi konmalı ?

Cevap için teşekkürler
Peki bu lavantanın kokusu uçuyo mu
Kuru lavanta görmüştüm nikah şekeri olarak
Ne kadar da bir yenisi konmalı ?
Ben bir kaseye kaya tuzu koydum üstüne lavanta serptim iki gündür oturma odam mis gibi kokuyor ama durdukça uçar kokusu herhalde - ne kadarda bir değişmeli bunu ben de merak ediyorum:44: (Gerçi ben tuzla birlikte dökerim kasedekini ama kese yaptıklarım konusunda bilgim yok)

Ben bir kaseye kaya tuzu koydum üstüne lavanta serptim iki gündür oturma odam mis gibi kokuyor ama durdukça uçar kokusu herhalde - ne kadarda bir değişmeli bunu ben de merak ediyorum:44: (Gerçi ben tuzla birlikte dökerim kasedekini ama kese yaptıklarım konusunda bilgim yok)

Tamam teşekkür ederim

X