Evimde aşırı toz oluyor

behayat

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
92
85
27
Merhaba arkadaşlar. Ben yeni evliyim dolayısıyla eşyalarımız yeni evimde aşırı toz okuyor eşyalardan olduğunu düşünüyordum hergün temizliyorum hergün toz. Bir düzen oturttum hallediyordum. Fakat yatılı misafirim geldi 1 hafta kaldı toz ile başa çıkamadım misafirlerin bizim üstümüz başımız hep toz içinde sabah temizliyorum akşam mobilyaların üstü parkeler kapı arkalarına resmen toz tığını okuyor. Yeni üstümü değiştirdim toz içinde kaldım bu neden oluyor çözümü yok mu çıldıracağım.
99AE005A-548D-47F1-A0E0-2F22B550B916.jpeg

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni evliyim dolayısıyla eşyalarımız yeni evimde aşırı toz okuyor eşyalardan olduğunu düşünüyordum hergün temizliyorum hergün toz. Bir düzen oturttum hallediyordum. Fakat yatılı misafirim geldi 1 hafta kaldı toz ile başa çıkamadım misafirlerin bizim üstümüz başımız hep toz içinde sabah temizliyorum akşam mobilyaların üstü parkeler kapı arkalarına resmen toz tığını okuyor. Yeni üstümü değiştirdim toz içinde kaldım bu neden oluyor çözümü yok mu çıldıracağım.Eki Görüntüle 3163201
yeni halılar yapar malesef:S

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni evliyim dolayısıyla eşyalarımız yeni evimde aşırı toz okuyor eşyalardan olduğunu düşünüyordum hergün temizliyorum hergün toz. Bir düzen oturttum hallediyordum. Fakat yatılı misafirim geldi 1 hafta kaldı toz ile başa çıkamadım misafirlerin bizim üstümüz başımız hep toz içinde sabah temizliyorum akşam mobilyaların üstü parkeler kapı arkalarına resmen toz tığını okuyor. Yeni üstümü değiştirdim toz içinde kaldım bu neden oluyor çözümü yok mu çıldıracağım.Eki Görüntüle 3163201
Merhaba halılarınızı yıkatın 1 kere yıkatmada gitmiyor ama 2.den sonra bayagı azalıyor toz malesef yeni evlenince bu sekilde oluyor benimde 1 sene oldu anca oturdu artık toz falan olmuyor ilk baslarda hegün temizlik yapıyordum

Yeni eşyalardan oluyor hep. Halılarınızı da en az 2 defa yıkatın öyle duruyo saçılmalar. Tozu da silikon bazlı temizleyicilerle alıyorum biraz daha iyi dayanıyor toza

Aynı sorun bendede vardı. Direkt kullandığım bütün tekstil ürünlerini yıkadım battaniyeler çeşaflar vs. Binamızd akullanamdıgımız bi teras var çamaşırları orada kurutmaya başadım ütümü yaparken dier odalrın kapıalrını kapatıyorum. Şuan hala yatak odam toz oluyor ama eskisi kadar değil çünkü yaz boyunca hergün battaniyleeirmi balkondan silkeledim yorganlarımıda aynı şekilde. Tozu olabildiğince dışarı atmalısın. Birde yağrmurşy günler dılınd açok fazla camlarını açık bırakma kuru havalarda toz eve dolar

Bulan benide etiketlesin ne olurrrrrr

Yeni halılar bunun sebebi malesef bikaç yıkamaya azalır. ve imkanınız varsa kurutma makinesi alın topladığı tüycük ve tozlara inanamazsınız evdeki yoz yüzde yetmiş azalır

Bilmiyorum ben halilarimi 2 kez yikattim yine ayni. Ayni sorunu yasiyorum. Supurgemin fircasiyla iyice uzerinden geciyorum halilarimi islak fircayla fircaliyorum. Fircalamak bayagi pislik topluyor. Benim bir de kedim var en sonunda kurutma majinesi aldim butun tozu kili pisligi topluyor iyi ki almisim

X