Evimin enerjisi

Dün ben gördüm o paylaşımı benimde L salon hatta L koltugum var,daha fazla izleyemedim kendi kendimi doldurup acaba dememek adına.
Evet bu işi profesyonel yapan insanlar var,evlere gidip uygun olmayan alanları düzenliyorlar vs
Konu sahibi araştırın isterseniz bir bu kişileri.
Öte yandan bende annemin evinde uyumak istiyorum sürekli,yorgun hissediyorum ama evin ilk sahibi ailem,bizden başka oturan olmadı. Haliyle enerji tarafıyla bağdastıramıyorum pek. İlk taşındıgımızda böyle değildi ama babamı kaybettik o evde biz,yakın zamanda abimi,belkide ondan bilemiyorum ama huzurla huzursuzluk arası bir yerlerde kalıyorum o evde ben.
Kendi evimde de gergin negatif hissedince adaçayı yada defne yakıp tüm odaları dolaşıyorum elimde yanan bitkiler olan tabakla.
Kaya tuzu koyuyorum görünmeyen yerlere,sirkeli su ile de siliyorum,huzurla oturuyorum. Evimi eski bulsam,bazen bize yetmiyor sığmıyoruz desem de seviyorum. Bir kaç gün uzak kalsam ve gelsem oh be dunya varmiş diyorum ki benim evimde ilk oturan biz degiliz. L koltuk L salon mevzusu var ki önermiyorlar bunuda pek ,yatağa bakan ayna olmasın derler yine bu işle ilgilenenler,benim yatagimin karsisi aynali dolap baya yatağa bakıyor ayna.biraz kafaya takmakla ilgili sanıyorum bu.
Ben takmıyorum bu tip şeyleri pek ama dediğim gibi adaçayı ve defne yakar,sirke ile silerim arada evi.
Evet evet bu şekilde profesyonel danışmanlık yapıyorlar evlere.
Ben çocuktum, teyzemin köyde bir evi vardı. Aklımın ermediği yıllar aslında ergen bile sayılmazdım. Hep söylerdim anneme gitmek istemiyor ağırlık çöküyor diye. Teyzemler varlıklı insanlardır öyle eski püskü eşyaları falan da yoktu ama gidince ruhum daralırdı, uykum gelirdi sürekli.
Bu enerji olayına inanıyorum ama dediğin gibi kendimi çok doldurmak da istemiyorum. Yalnız nereye gidersem gideyim evime girince ohh dünya varmış hissi bende de oluyor çok şükür. Bu L koltuk olayını da unutmak istiyorum neyse ki balkonda benimki😄

Ben lisedeyken bir eve taşınmıştık. Evi temizlerken kalpli yastık üstünde resimler, kuru çiçekler vs vardı. Annem sormuştu emlakçıya kim oturmuş diye. Yeni evli çift boşandı giren boşanıp çıkıyor demişti. Bizde çoktan evi tuttuk yani temizliği bile yapıldı. 5 6 yıl oturduk sonra annemle babam da boşandı evi boşalttık. Tabiki sebepler var ama çok inanırım evin ve insanın enerjisine. Bazı evler bereketli gelir, düzene girer, Hızır verir. Kimi evde kavga eksik olmaz, hastalıktan gözünü açamazsın vs. Eğer oturmaya devam edecekseniz kesinlikle Bakara Suresi açın, sirkeli suyla evi silin, çay bardağına tuz koyup evin köşesine yerleştirin kötü enerjiyi çeksin. Ama en mantıklısı evi boşaltmak. Allah yardımcınız olsun.

Evet evet bu şekilde profesyonel danışmanlık yapıyorlar evlere.
Ben çocuktum, teyzemin köyde bir evi vardı. Aklımın ermediği yıllar aslında ergen bile sayılmazdım. Hep söylerdim anneme gitmek istemiyor ağırlık çöküyor diye. Teyzemler varlıklı insanlardır öyle eski püskü eşyaları falan da yoktu ama gidince ruhum daralırdı, uykum gelirdi sürekli.
Bu enerji olayına inanıyorum ama dediğin gibi kendimi çok doldurmak da istemiyorum. Yalnız nereye gidersem gideyim evime girince ohh dünya varmış hissi bende de oluyor çok şükür. Bu L koltuk olayını da unutmak istiyorum neyse ki balkonda benimki😄
Ay benim salonda koltuk,salonun kendisi de L şeklinde ama 13 senedir yaşıyorum bu evde ailemizi burada kurduk,2 çocuk katıldi aramıza dolayısıyla eskiden kim oturmuş yada salon L enerjisi düsük şu bu diyemem aklıma getiremem zira ilk aklıma gelen kızım ilk adımlarını şu köşede atti,oğlum şu kösede uyudu vb şeyler.
Evet bazı evler huzurlu bazıları da tam aksine kasvetli boğucu olabiliyor ama bence eşyadan ziyade insanların enerjisinden kaynaklanıyor bu durum.
Çocukken köyde anneannemin evini çok sever huzur bulurdum ama babamın babası epey huysuz aksi bir adamdı rahmetli,o evde kalmam gerekirse benimde ruhum daralıyordu,bir an önce uyumak isterdim ki bize bir aksiligi yoktu,ama işte adamın fıtratı da o. Anneannem ve annemin babası(diğer dedem)pamuk gibi neşeliydiler mesela dedemin aksine onların enerjisi de bence olumlu yansıyordu ortama. Orada kalmaya bayılırdım.
Bu şey gibi çevremizde bazı insanlar vardır hani,hep mutsuz,hep dertli hep söylenen,herşeyden yakinan, hatta bir zaman sonra ehh yeter be tüm hayat enerjimi emdin der görüşmeyi kesersin o insanların evi de,iş ortamı da kasvetli boğucu olur,yansır yani o evin havasına.
Konu sahibi yanlis anlamasın tabi, sözüm meclisten dışarı ama belkide yaşanmışlıklar sizi evi sevmemeye itiyor diyebilirim.

Böyle mi yazılıyor tam olarak bilmiyorum ama Feng Şui konusunu bir araştırın. İnstagramda takip ettiğim bir kadın var, bununla ilgileniyor. Evde eşyaların konumlanmasının evdeki enerjiyi etkilediğini belirtiyor. Saçma gelebilir, ben de tam olarak inandığımı söyleyemem ama ilgimi de çekiyor. Örneğin evin kapısından girdiğinizde duvarda ilk gördüğünüz aksesuar, yatakların konumlanması, aynalar vs vs çok fazla detay var.
Hatta en son L koltuk tipiyle ilgili bir şeyler yazmıştı, hadi ordan deyip kapattım ama ister istemez gözüm evdeli L koltuğa takılıyor şimdi acaba olabilir mi diye.

Kimi takip ediyorsunuz? Benim de ilgi alanım feng shui ama doğru dürüst kimseyi bulamadım güzel paylaşım yapan

Süpürge alayım da deneyeyim canım teşekkür ederim yorumunuz için iyi gelir umarım:)
Köylerde kullanılan eski tip süpürgeler var ya sarı el süpürgesi, onlarla süpürün, evde Bakara suresi açın yüksek sesle siz yokken de biraz okunsun. Evlerin enerjilerine ben de inanırım.

Kimi takip ediyorsunuz? Benim de ilgi alanım feng shui ama doğru dürüst kimseyi bulamadım güzel paylaşım yapan
Ben konuya pek hakim değilim bu bahsettiğim kişinin paylaşımları dikkatimi çektiği için takibe aldım, yani öyle harika şeylerden bahsediyor diyemem belki bilenlere saçma bile gelir.
Kadının hesabı zeynepakçaytr.

Annemlerin evi gecekonduydu. Biz doğmadan önce yapılmış. Ben çok küçükken bir adam anneme herkesin içinde ''sizin evinize birisi kötü çivi çakmış o yüzden ilerleyemiyorsunuz '' dedi.

Gerçekten annemin psikolojik sorunları vardı, kadın sürekli hasta, hep sinirli, sürekli bizi döver, bağırır çağırır gibi gibi bir sürü şeyler. En sonunda gözlerini kaybetti.

Babam devlet memuru ama bir gıdım ilerleyemiyoruz.
Ben evlendim, babam rahmetli oldu

Kentsel dönüşümden dolayı taşınmak zorunda kaldılar
İnanın hayat enerjileri değişti, maddi manevi ilerlediler. Annemde sinir kalmadı, acayip tatlı dilli oldu. Geçen yıl annemide kaybettim.

Gerçekten o evde vardı birşey, birkaç kişiye anlattım kimse inanmadı bana ama ben halâ o evin kötü enerjisine inanırım

Annemlerin evi gecekonduydu. Biz doğmadan önce yapılmış. Ben çok küçükken bir adam anneme herkesin içinde ''sizin evinize birisi kötü çivi çakmış o yüzden ilerleyemiyorsunuz '' dedi.

Gerçekten annemin psikolojik sorunları vardı, kadın sürekli hasta, hep sinirli, sürekli bizi döver, bağırır çağırır gibi gibi bir sürü şeyler. En sonunda gözlerini kaybetti.

Babam devlet memuru ama bir gıdım ilerleyemiyoruz.
Ben evlendim, babam rahmetli oldu

Kentsel dönüşümden dolayı taşınmak zorunda kaldılar
İnanın hayat enerjileri değişti, maddi manevi ilerlediler. Annemde sinir kalmadı, acayip tatlı dilli oldu. Geçen yıl annemide kaybettim.

Gerçekten o evde vardı birşey, birkaç kişiye anlattım kimse inanmadı bana ama ben halâ o evin kötü enerjisine inanırım
İşte bende bu eve geldiğimden beri her alanda kendimi de çok kötü hissediyorum işlerim de hiç rast gitmiyor ve ben bunu hissediyorum var bu evde birsey kesinlikle hissediyorum

Benim kardeşim var anneme diyordu bu evde bir sey var. Eve giresim gelmiyor diye. Ya tasinin ya da evde dua açin. Ya da guçlu hoca getirip dua okutturun.
Taşınmak çok zor canım şuan ama hoca meselesinde bilmiyorum korkuyorum öyle şeylerden bide dolandırıcılar vs çok bu işlerde güvenilir biri anca olursa olur ki onuda bulmam zor

Böyle mi yazılıyor tam olarak bilmiyorum ama Feng Şui konusunu bir araştırın. İnstagramda takip ettiğim bir kadın var, bununla ilgileniyor. Evde eşyaların konumlanmasının evdeki enerjiyi etkilediğini belirtiyor. Saçma gelebilir, ben de tam olarak inandığımı söyleyemem ama ilgimi de çekiyor. Örneğin evin kapısından girdiğinizde duvarda ilk gördüğünüz aksesuar, yatakların konumlanması, aynalar vs vs çok fazla detay var.
Hatta en son L koltuk tipiyle ilgili bir şeyler yazmıştı, hadi ordan deyip kapattım ama ister istemez gözüm evdeli L koltuğa takılıyor şimdi acaba olabilir mi diye.

Hangi sayfa ? L koltuktaki tek sorun, TV izlerken aynı anda 2 kişinin rahatça yatamaması bence. 🙄

Arkadaşlar merhaba 1 sene önce şuan oturduğum eve taşındım. Açıkçası kirası uygun ve oldukça güzel bir ev (dekorasyonu odaların mutfağın büyüklüğü vs) ilk gördüğüm an burası olsun diye yırtındim resmen ve eve yerleştik. Tasindigimin sabahı eşime (boşandık ve şuan tekrar deneme asamasindayiz) ben kendimi güvende hissetmiyorum evin enerjisi beni ağırlaştiriyor diyerek kendimi pencerede nefes alırken buldum. Gel zaman git zaman kendimi hasta hissetmem, agresiflesmem üstüme ağırlık çökmesi miskinlesme problemleri başladı ki bunun hepsini tabiki eve mâl edemem ki psikatrik destek almaya başladım biraz depresyon panik atak boşanma derken. Ama sorun şu ki kızlar ben gerçekten bu evde çok boğuluyorum sadece ben değil dışarıdan gelenlerde bunu söylüyor herkese bir rehavet esneme çöküyor ki neler yapmadım sirkeli sular, tutsuler, dualar yok Allah yok kalkmıyor o enerjisizlik. Konunun başında belirtmiştim eski eşimle barışma aşamasında olduğumuzdan dışarıda bal kaymakken yine burda didisiyoruz yani sadece es ile değil ailem gelince de onlarla öyleyiz. Başına böyle bir durum gelen, tavsiyesi olan var mı. Taşınmak en mantıklısı aslında gönlümde onu istiyor fakat kiralar aldı başını yürüdü herkesin bildiği gibi hatta ne yalan söyleyim bazen ev sahibi çıkarsa keşke mecbur kalsam bile diyorum ailem arkadaşlarım ve eski eş bu zamanda uygun fiyatlı kira bulmak zor olduğu için oturduğum evde kalmamı daha mantıklı buluyor ki haklılar ama çok negatifim bu eve ne yapmalıyım ?
Sadece tesadüf de olabilir bilemiyorum tabii ama benim arkadaşım boşanmıştı ve oturdukları evdeki dördüncü kiracıydı. İlginç bir şekilde onlardan önceki üç çift de evden boşanarak çıkmış
sonrasında birisi taşındı mı taşındıysa onlar da boşandı mı bilmiyorum ama o da evi ve enerjisini suçluyordu 🙄
Ben böyle enerji şeylerine falan inanırım biraz bu kafama takılsa o evde durmazdım heralde hele de eski eşle yeniden deneme gibi durumlar varsa
Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler ayrıca

Arkadaşlar merhaba 1 sene önce şuan oturduğum eve taşındım. Açıkçası kirası uygun ve oldukça güzel bir ev (dekorasyonu odaların mutfağın büyüklüğü vs) ilk gördüğüm an burası olsun diye yırtındim resmen ve eve yerleştik. Tasindigimin sabahı eşime (boşandık ve şuan tekrar deneme asamasindayiz) ben kendimi güvende hissetmiyorum evin enerjisi beni ağırlaştiriyor diyerek kendimi pencerede nefes alırken buldum. Gel zaman git zaman kendimi hasta hissetmem, agresiflesmem üstüme ağırlık çökmesi miskinlesme problemleri başladı ki bunun hepsini tabiki eve mâl edemem ki psikatrik destek almaya başladım biraz depresyon panik atak boşanma derken. Ama sorun şu ki kızlar ben gerçekten bu evde çok boğuluyorum sadece ben değil dışarıdan gelenlerde bunu söylüyor herkese bir rehavet esneme çöküyor ki neler yapmadım sirkeli sular, tutsuler, dualar yok Allah yok kalkmıyor o enerjisizlik. Konunun başında belirtmiştim eski eşimle barışma aşamasında olduğumuzdan dışarıda bal kaymakken yine burda didisiyoruz yani sadece es ile değil ailem gelince de onlarla öyleyiz. Başına böyle bir durum gelen, tavsiyesi olan var mı. Taşınmak en mantıklısı aslında gönlümde onu istiyor fakat kiralar aldı başını yürüdü herkesin bildiği gibi hatta ne yalan söyleyim bazen ev sahibi çıkarsa keşke mecbur kalsam bile diyorum ailem arkadaşlarım ve eski eş bu zamanda uygun fiyatlı kira bulmak zor olduğu için oturduğum evde kalmamı daha mantıklı buluyor ki haklılar ama çok negatifim bu eve ne yapmalıyım ?
Valla benim anne babamın kaldığı ev de öyle. Gerçekten evin kapısından girdiğim gibi ruh halim değişiyor sebepsiz. Ve her gelen de bunu söylüyor. Kendileri de biliyor ama bir türlü çıkmıyorlar. Ben bu evlerin ve iş yerlerinin enerjisine çok inanıyorum

Köylerde kullanılan eski tip süpürgeler var ya sarı el süpürgesi, onlarla süpürün, evde Bakara suresi açın yüksek sesle siz yokken de biraz okunsun. Evlerin enerjilerine ben de inanırım.
Öyle yapayım canım ya bu aksam sirkeli tuzlu su bakara süresi yarında süpürge ile deneyim yapacak birseyim yok baska

Sadece tesadüf de olabilir bilemiyorum tabii ama benim arkadaşım boşanmıştı ve oturdukları evdeki dördüncü kiracıydı. İlginç bir şekilde onlardan önceki üç çift de evden boşanarak çıkmış
sonrasında birisi taşındı mı taşındıysa onlar da boşandı mı bilmiyorum ama o da evi ve enerjisini suçluyordu 🙄
Ben böyle enerji şeylerine falan inanırım biraz bu kafama takılsa o evde durmazdım heralde hele de eski eşle yeniden deneme gibi durumlar varsa
Tebdil-i mekanda ferahlık vardır derler ayrıca
Ben benden önceki çifti bilmiyorum ama zaten hissettiğim şey benden önce birsey olduğu bir araştırayım bakayım ben de hiç araştırmanın evin güzelliğine aldandım sazan gibi atladim

X