Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Evinizin Duvarlarını Karakalem Portrelerinizle Süsleyin

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

sebnexo

Karakalem-Yağlıboya Resim
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
166
1
Merhaba Kadınlar Klubünün Değerli Üyeleri,

gokhancocuk.jpg

turkishcoffeew.jpg

Evinizin Duvarlarını kendinizin, ailenizin ve istediğiniz kişilerin resminin orijinal karakalem toblolarıyla süslemek ister misiniz? Evinizin dekorasyonuna farklı bir soluk getirin
En sevdiğiniz fotoğrafınızın birebir profosyonel karakalem çalışmasını yapıyorum.​
link şudur:​
http://www.kadinlarkulubu.com/el-emekleri/291874-sevdiklerinize-supriz-hediye-karakalem-portre-resim-siparis-resimli.html

opuyorumnanaktanzemuszemuszemuszemus​

Son düzenleme:
ayni konuyu tekrar acmissiniz...

Sevgili Mutlulukreçetem, her alt başlığa tüm arkadaşlar girmiyor olabilirler, ben zaten actığım konumun içinde linkimi veriyorum. ve verdiğimi belirtiyorum ki bu link yine Kadınlar Klubune ait. Gidip de kendi web sitemin linkini vermiyorum. Bazı arkadaşlar sadece ilgisini ceken konuyu takip ediyor olabilir ve ben daha cok Kadınlar Klubü üyesine hitap etnek istiyorum. Ama gidip de jinekoloji bölümünde değil konuyla ilgili bulduğum estetik içeren bölümlere konuları değiştirmek kaydı ile veriyorum.

Ayrıca sizde 09-02-2009, tarihinde aynı gün Eviniz için doğru rengi nasıl seçeceksiniz?", "Dekorasyonda Hangi renk hangi duyguyu uyandırır? " adlı 2 benzer konu acmışsınız. Şimdi hoş bir davranış mı bunu dillendirmek. bence hiç değil... ve son derece gereksiz.

Yağlıboyalar, akrilik tablolar, karakalem portreler bence evinizin duvarlarını dekore etmede hoş bir görsellik sağlıyor. Evinizin duvarlarınıza tablo ve afiş asmanız bence iç dekorasyonda önemli bir yere sahip.
Sevgilerimle...

X