evkur mağduriyeti

different_61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
63
5
Kızlar evkurdan aldığım ürünün ( henüz teslim edilmedi ) siparişini iptal ettirmek için bugün mağazaya gittim ama onay çıktığı için olamayacağını söylediler. 7 günlük cayma hakkı ürünün tesliminden sonra sözleşme tarihinden sonra mı? Bilgisi olan var mı? Ona göre hakem heyetine başvuracağım. Bir de benim gibi bu durumu yaşayanlar varsa sonuç ne oldu ?

Kızlar evkurdan aldığım ürünün ( henüz teslim edilmedi ) siparişini iptal ettirmek için bugün mağazaya gittim ama onay çıktığı için olamayacağını söylediler. 7 günlük cayma hakkı ürünün tesliminden sonra sözleşme tarihinden sonra mı? Bilgisi olan var mı? Ona göre hakem heyetine başvuracağım. Bir de benim gibi bu durumu yaşayanlar varsa sonuç ne oldu ?
bildiğim kadarıyla teslim tarihinden itibaren fatura ve ambalajla brlkte 7 gn neden iade etmek istiyorsnz ki

Aynısi evlenirken basima geldi ünite siparis ettim 2 metrw uzunlugu vardi evi tuttuk baktik duvar a uymayacak evkura gittik iptal icin tabi kabul etmediler dedim duvar kisa uymaz valla anemele gittik bagirdik ettik zorla iptal ettik biraz dış göster ablamda bulasik makinesi aldı oda eve gelmeden iptal ettirdi kayinvalidem de çamaşır makinesi aldı aynısinı daha ucuza bulunca gitti iptal ettirdi oda bi ton laf etmisler ama iptal eymisler senetlerini almayıda unutma ayrıca yatak odam evkur ama cokk dandik çiktı malına guvenme derim hem pahalı. Hem dandik

İptal etmeme gibi bir seçenekleri yok canım ürün sana teslim edildikten 7 gün sonraya kadar cayma hakkın var daha ürün sana teslim edilmediğine göre seve seve iptal edicekler tekrar git biraz bağır çağır tüketici haklarına şikayet falan edicem de bak nasıl iptal ediyorlar

Senet imzaladınız mı peki eğer imzalamadıysanız iptal olur diye biliyorum.

evet teslimattan sonra 7 gün
ayrıca biraz sert çıkarsanız heyete gerek kalmadan iptal edeceklerine eminim
bnzer bi mağaza için yakınlarım da yaşadı aynı durumu

Kapıya ürünü getirdiklerinde alma birşey imzalama kendileri iptal ediyor sonra :)))

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Ve günahı süslediler, arsızlığa cesaret, zinaya aşk dediler bir neslin ahlakını işte böyle yediler ...

Evkurdan nefret ediyorum kapatılması gereken kazıkçı bir mağazalar zinciri. Yerinizde olsam önünden geçmem. Insanları sömürüyorlar güya taksit seçenekleri sunarak. Etrafımda tek bir kişi bile yok sorun yaşamayan. Alış veriş yapmayın arkadaşlar bunlara bu sömürme cesaretini veren gene biziz.

Tevekkül eden insan huzurlu insandır.

evkurdan 2013 aralıkta bulaşık makinesi almıştım. 10 gün bekledim teslim etmediler. kaç kez gittim iade de almıyorlardı. en son mağaza da giriş kapısı önünde kavga çıkardım. ve iade aldılar. ama inanın iade işlemi 25 gün sürdü.

bu 25 günde bir gün gittim bir gün ara verdim. ya getirin ya iade alın diye diye geçti günler. yok depoda kalmamış yok teslimatları çok sıkışıkmış falan filan. hep palavra.

X