Evlat Sahibi Olmak İçin

🌸🌸 Merhaba arkadaşlar🌸🌸
Evlat sahibi olmak için bazı Esmalar ve dualar hazırladık. Eğer katılmak isterseniz toplu bir liste oluşturalım🤗

Kandil gecesi listedeki isimleri niyet alarak okumaya başlıyoruz hepsi bittikten sonra tek tek isimlere bağışlanarak duamızı yapıp bitiriyoruz.

⚠️⚠️⚠️Kısaca sadece birgün kandil günü okunup listedeki bütün kişilere bağışlanıcak.

➡️➡️Toplam 6 duamız var 33er tane çekilecek
4 esmamız var 99ar tane çekilecek

🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

هُنَالِكَ دَعَا زَكَرِيَّا رَبَّهُ قَالَ رَبِّ هَبْ لِي مِن لَّدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاء
Hunalike dea zekeriyya rabbeh, kale rabbi hebli min ledunke zurriyyeten tayyibeh, inneke semiud dua'.

➡️➡️33 Adet Çekilecek

Meali: Orada Zekeriya, Rabb'ine dua etti: "Rabb'im! Bana katından iyi bir nesil bağışla. Kuşkusuz, Sen duayı işitensin."
Al İmran suresi 38. Ayet

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلاَّقُ الْعَلِيمُ
İnne rabbeke huvel hallakul alim
➡️➡️33 Adet Çekilecek

Meali; Rabb'in Her Şeyi Yaratan'dır ve Her Şeyi Bilen'dir.
Hicr suresi 86. Ayet

🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

هُوَ اللَّهُ الْخَالِقُ الْبَارِئُ الْمُصَوِّرُ لَهُ الْأَسْمَاء الْحُسْنَى يُسَبِّحُ لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَهُوَ الْعَزِيزُ الْحَكِيمُ
Huvallahul halikul bariul musavviru lehul esmaul husna, yusebbihu lehu ma fis semavati vel ard ve huvel azizul hakim.
➡️➡️33 Adet Çekilecek

Meali: O Allah ki: Halik'dır, Bari'dir , Musavvir'dir. En iyi nitelikler O'na aittir. Göklerde ve yeryüzünde olanlar, O'nu tesbih ederler. O, Mutlak Üstün Olan'dır, En İyi Yasa Koyan'dır.
Haşr suresi 24. Ayet

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ
Rabbi heb li mines salihin.
➡️➡️33 Adet Çekilecek

Meali: "Rabb'im! Bana salihlerden bağışla."
Saffat suresi 100. Ayet

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ
فَسُبْحَانَ الَّذِي بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَإِلَيْهِ تُرْجَعُونَ
İnnema emruhu iza erade şey'en en yekule lehu kun fe yekûn. Fe subhanellezi bi yedihi melekûtu kulli şey'in ve ileyhi turceun.
➡️➡️33 Adet Çekilecek

O, bir şey yaratmak istediğinde, ona: "Ol." der. O da hemen oluverir.
O, çok yüce ve çok üstündür. Her şeyin mülkü ve egemenliği O'nun elindedir. Ve O'na döndürüleceksiniz.
Yasin suresi 82-83 ayetler

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ
Ve zekeriyya iz nada rabbehu rabbi la tezerni ferden ve ente hayrul varisin.
➡️➡️33 Adet Çekilecek

Meali: Ve Zekeriyya'yı da an! Rabb'ine: "Rabb'im! Beni tek başıma bırakma, Sen varislerin en hayırlısısın." diye seslenmişti.
Enbiya suresi 89. Ayet

🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Ya Musavvir
99 Adet Çekilecek
🌸🌸🌸🌸🌸

Ya Hâlık
99 Adet Çekilecek
🌸🌸🌸🌸🌸

Ya Varis
99 Adet Çekilecek
🌸🌸🌸🌸🌸

Ya Evvelü