Evlenebilmemiz için Dua eder misiniz?

Allah gönlünüzce mutlu mesut sağlık sıhhatle bereketle huzurla iyilikle gözaydınlıkları versin mutluluklarla feraha cıkarsın selamet versin inşaAllah tez vakitte cabucak amin 🤲🏻 Yuvanızdan imanı huzuru mutluluğu sağlığı sadakati sevgiyi bereketi eksik etmesin birlik dirlikle gözaydınlıklara cıkın.. bende bebeğimi kaybettim smdi istiyoruz Allahın izniyle sağlıcakla eksilmeden huzurla mutlulukla tez vakitte olsun amin dua edersen cok mutlu olurum ❤🤲🏻

Evlenmek istiyoruz fakat işlerimizin yoluna girmesi gerekiyor... ikimiz icin dua eder misiniz? Çok evlenmek istiyoruz. Evlenenleri görünce kalbim kırılıyor, kötü hissediyorum.. onlar gibi o heyecanı yaşamak istiyorum ne olur dua edin bize🙏🏻
Evlenenleri gorunce kotu hissedip kalbiniz kirilacagina, onlar adina gercekten icinizden gelerek sevinirseniz belki hayat size de guler

Evlenenleri gorunce kotu hissedip kalbiniz kirilacagina, onlar adina gercekten icinizden gelerek sevinirseniz belki hayat size de guler
Niye bilip bilmeden bu yorumu yapıyorsunuz. Ben yıllarca sevgilisi ile mutlu olanla mutlu ödüm üzülenle üzüldüm. Eger dediğin gibi olsaydı ben çoktan evlenmiş mutlu huzurlu olurdum amaoule değil işte. Olmaya olmaya bu hale geldim. İster istemez kırılıyorum neden benim de olmuyordiye.

Niye bilip bilmeden bu yorumu yapıyorsunuz. Ben yıllarca sevgilisi ile mutlu olanla mutlu ödüm üzülenle üzüldüm. Eger dediğin gibi olsaydı ben çoktan evlenmiş mutlu huzurlu olurdum amaoule değil işte. Olmaya olmaya bu hale geldim. İster istemez kırılıyorum neden benim de olmuyordiye.
Bir seyi 99 kere dogru yaparsiniz, bir kere yanlis yapar omur boyu onu cekersiniz. Bilip bilmeden niye konusayim, sizin mesajinizda yazdiklariniza gire yorum yapiyoruz, kafamizdan uydurmuyoruz ya

Hayırlı olmayacaksa da olmasın.

Allah yardımcınız olsun. Mevcut mesleğinde iş bulmasi imkansızsa belki de başka bir alana yönelmeli.
Amin teşekkür ederim... Ne güzel nazikçe yorum yapmışsınız.. katılıyorum da biraz isler ters gidiyor işte. Alamadık neden diye. Biz çok evlenmek istiyoruz tüm kalbimizle.. duanızı esirgemeyin lütfen 🤲🙏🏻

• Beğen
Reactions: Kuf

99 kere doğru yapıp bi defa yanlış yapmakla ilgisi nedir anlayamadım.
Demissiniz ya yillarca insanlarla sevinip insanlarla uzuldum diye, dogrusu dedigim bu iste

Evlenmek istiyoruz fakat işlerimizin yoluna girmesi gerekiyor... ikimiz icin dua eder misiniz? Çok evlenmek istiyoruz. Evlenenleri görünce kalbim kırılıyor, kötü hissediyorum.. onlar gibi o heyecanı yaşamak istiyorum ne olur dua edin bize🙏🏻

Erkek arkadaşınızla evlenebilmeniz için, öncelikle kendisinin bir iş bulması gerekiyor. Siz geçici işlerde çalışıyordunuz , erkek arkadaşınız ise şu an halen işsiz sanırım.

Dilerim işsizlikle boğuşan herkes iş bulabilir. Sonrasında da bir miktar birikim yapmanız gerekecektir. Hakkınızda hayırlısı olsun.

İşi yok... maalesef bu konuda biraz şansımız yok. Ben de geçici işlerde çalışıyorum. Onun işi olmadığı sürece evlenemeyiz..
En azından mantıklı düşünüyorsunuz. Lütfen yalvarırım evlenebilmek için kaçmayı falan düşünmeyin. İş ve maddi durum çok önemli. Hem sevgiliniz hem siz düzenli iş bulmadan evlenmeyin. İnanın cicim ayları çok çabuk biriyor ve yokluk ilişkiyi yıpratıyor. Dört dörtlük ev hazırlamayın, nikah yapın, evlenince yavaş yavaş alın eşyanızı ama düzenli gelir şart.

Nasıl iş arıyor ki sevgiliniz beğenmiyor sanırım. Evlenmek çözüm değil ki o evi geçindirmek daha büyük sorumluluk çocuk olduğu zaman ne olacak. Sağlam bir iş bulmadan evlenmeyin zaten sonunuz hüsran olur.

X