Evleneceğim adam hakkında kararsızım yardım edin lütfen

sevecen12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
6
1
31
Selam kızlar. Ben 23 nişanlım ise 26 yaşında. Ama nişanlımın karekteri çok karmaşık bir yapıda. İnsanlara karşı çok soyut davranıyor.Ve çevresinde hiç arkadaşı yoktur. ama benli iletişimi gayet iyi. Karekter olarak çok dürüst ve bilgili kültürlü birisi olmasına rağmen kendisini anlatmıyor hiç bir zaman. Ve bu ben adamı tanıyamıyorum. Sevmeme rağmen her zaman acaba sorusu kafamı tırmalıyor yardım ediniz lütfenç

Selam kızlar. Ben 23 nişanlım ise 26 yaşında. Ama nişanlımın karekteri çok karmaşık bir yapıda. İnsanlara karşı çok soyut davranıyor.Ve çevresinde hiç arkadaşı yoktur. ama benli iletişimi gayet iyi. Karekter olarak çok dürüst ve bilgili kültürlü birisi olmasına rağmen kendisini anlatmıyor hiç bir zaman. Ve bu ben adamı tanıyamıyorum. Sevmeme rağmen her zaman acaba sorusu kafamı tırmalıyor yardım ediniz lütfenç
Her zaman şunu söylerim kafanda ufacık bir soru işareti varsa kalkışma sakın o işlere. Sonunun ne olacağı belli olmaz hayat bu kumara gerek yok

Sorularınız yanıtsız mı kalıyor her zaman , acele etmeyin evlenmek için daha sonra pişman olabilirsiniz.

4 senedir tanışıyoruz. Benim kafama takılan kısım bu kadar yalnız yaşıyan insanla acaba sıkıntı yaşar mıyım
Çevresinde baya arkadaşı olsa sürekli takılan biri olsa bunu da dert edersiniz, size karşı nasıl normal hayatta nasıl bunlar önemli.

Asperger sendromu olabilir. İyice tanıyıp emin olmadan evlenmeyin

Aklınıza ne takılıyorsa sorun,normal değil tanımaman .
Cevaplayamıyorsa sıkıntı var demek.

Asosyaldir insanlardan sıkılıyordur güveni yoktur vb bir sürü şey olabilir

Cok arkadasi olsa bir dert, olmasa bir dert.. adam belliki arkadas istemiyor.. bu devirde kimseye guvenilmiyor cunku.. aranizdaki iletisimde sorun yoksa, ortada herhangi bir sorunda goremedim..

İnsanlara güvenmiyor dur, siz hem arkadaş hem sevgili olmuşsunuzdur gerek duymuyordur. Her şey olabilir. Bu sizi neden ilgilendirsinki, size olan davranışlarına bakın siz. Evlenince hep arkadaşları ile takılıyor diye uzulmektense evde sizle otursun daha iyi.

Sessizden korkacaksin

Sırf bu nedenden bitirme birseyi.
Sana olan tutumu ilgisi nasıl
Bazi erkekler sevmiyorum çok insanla takilmayi

Evlenmeyin. Soru işaretleri olmaması gerekli. Ya onları çözün ya da evlenmeyin.

Bu düşüncenizi nişanlınıza açtınız mı? Acmadiysaniz musait bi zamanda uygun bi dille acmaniz faydali olabilir. Actiysaniz tekrarlamanizda fayda olabilir. Evlilik şakaya gelmez. Evlilik oncesi terapileri araştirabilirsiniz. Faydasini gören cok insan var

Tabiki sorun olur. Evlenince hayatı onunla yaşayacaksın birtek. Çevre yok arkadaş yok akrabaya gitmek yok.

Şimdi bunlar pek umrumda olmayabilir ama ilerde kocanla birlikte fanusun içinde yaşamak sana sıkıcı gelecek.

Benim eşim soyutlamadığı halde, 1 tane bile karı-koca arkadaşımız yok. Ben gündüz arkadaşlarımla takılıyorum, kuzenlerime gidiyorum, babamlara vs. ama hep tek gidiyorum. Benimki insan ortamına girmez. Ev biti gibi :KK66:

Çift görüşen eşlere gıpta ediyorum. Her yere sap gibi tek gidince haliyle. Sanki ortama girse yiyecekler onu.

X