Evlenemiyorum 😖😞

Esmeralli

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
399
526
Arkadaşlar ben 30 yaşındayım. Memurum. Bu zamana kadar bikac iliskim oldu. Hep olumsuz sonuçlandı. Hep evlenip güzel bir yuva kurayim. Anne olayım istedim. Ama benimle görüşenler benimle evlilik vaadiyle görüşmemiş. Cok üzgünüm. Hep dua ediyorum çocuğum olsun yuvam olsun diye ama olmuyo. Ck üzgünüm evde kaldim. Hep dua ettim ama olmadı.

Evde kalkmak nedir ya? Muhakkak karsiniza biri cikacaktir Allah gonlunuze gore versin insAllah ama bu konuya cok takilmissiniz gibi geldi bana.

Evlilik çokta mükemmel birşey değil.
Böyle düşünüp acele acele evlenmeye kalkmayın. Herkesin bi zamanı nasibi var.
Teyzem 41 yaşında evlendi mesela. Hiç ağzından evde kaldım diye birşey duymadım.

30yaş cok normal bi yaş bu yaşta bu düsünceye kapilmasin cewrem hep 35ten sonra ewlendi

Cevremdeki herkes evlendi. Yaşım geldi artk bide ben cok duygusalim. Anne olmak istiyorum artk. İnşallah tez zamanda nasibim cikar

İnsAllah hayırlısı ile bulursunuz eşinizi kız bekledikçe bahtı güzelleşir

Arkadaşlar ben 30 yaşındayım. Memurum. Bu zamana kadar bikac iliskim oldu. Hep olumsuz sonuçlandı. Hep evlenip güzel bir yuva kurayim. Anne olayım istedim. Ama benimle görüşenler benimle evlilik vaadiyle görüşmemiş. Cok üzgünüm. Hep dua ediyorum çocuğum olsun yuvam olsun diye ama olmuyo. Ck üzgünüm evde kaldim. Hep dua ettim ama olmadı.
Hemen karalar bağlamayın sizin kaderinizde ki kişide karşınıza çıkacaktır sabrederek bekleyin.

X