Evlenince askılı giyemezsin diyor?

xBeyazkugux

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2022
67
8
4 5 ay sonra nişanlancaz 1 yıl sonrada düğün var ve benim evlenince ip askılı şeyler giymemi istemiyor bunuda belirtti 6 yıldır beraberiz.Giyemezsin deyince bende ayrıldım bitirdim ilişkiyi sonra sensiz yapamıyorum deyip giymemi kabul edip geldi ama her giydiğimde kendini zor tuttuğunu sinir olduğunu biliyorum.Geçen tekrar konusu açıldı ve istemiyorum ben eşimi dışarı o şekilde çıkaramam etrafı erkekleri biliyorum dedi giyeceksen kalın askı olup gerdanin baya kapalı olan askililari giy dedi giymesen ölmezsin bi bez parçası için değer mi falan diyor ama ben giymezsem asla yapamam bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum çok çaresiz kaldım seviyorumda. Sizce ben mi abartıyorum yoksa bunu her kız evlendiğinde kızlar giyimini düzeltip askılı şeyler giymiyorlarmı lütfen bi akıl verin

Neyin inadi giyinmesen olmezsin dimi hem giyinmemen daha dogru senden kapanmani istemiyor degil mi
Ne demek neyin inadı?Karşı tarafa sormalı esas neyin inadı?
Kapalı bir kadına açıl diye isteseydi de aman nolcak der miydiniz?Herkesin kendi kararı.

Kalın askılıdan kapanmanıza kadar gider konu.
Hiç kimse ama hiç kimse giyiminize karışamaz.Siz kendinize yakışanı bilecek ve nerde ne giyileceğini bilecek olgunlukta iseniz başkasına söz hakkı düşmez.
Düzgün giy karışmayım o zaman diyor hayır yani ben elbise etek giyecem demiyorum ki askılının neyi kötü olabilir

Bir şey diyeyim mi, iyi ki evlenmemişsin sen. Bu kafayla evlenecek olsan demek ki berbat bir hayatın olacak. İyisin böyle bence hiç erkek arama.
Ya niye berbat bir hayatm olsun sen beni ne kadar taniyorsun ki. bana takanda sensin ben senin neyine takicam

Evet değişmiyor maalesef defalarca gösterdi bunu çok seviyoruz ikimizde ama bu kıyafet konusu yüzünden ben mutlu olamıyorum ve kıyafet konusunu basite indirgiyor bende sana kumaş pantolon giyeceksin bundan sonra kotu unut desem naparsin dedim ben yaparım senin için giymem dedi senden değerli değil dedi
Böyle bir şey istemeyeceğini bildiği için atıyor bol keseden.

4 5 ay sonra nişanlancaz 1 yıl sonrada düğün var ve benim evlenince ip askılı şeyler giymemi istemiyor bunuda belirtti 6 yıldır beraberiz.Giyemezsin deyince bende ayrıldım bitirdim ilişkiyi sonra sensiz yapamıyorum deyip giymemi kabul edip geldi ama her giydiğimde kendini zor tuttuğunu sinir olduğunu biliyorum.Geçen tekrar konusu açıldı ve istemiyorum ben eşimi dışarı o şekilde çıkaramam etrafı erkekleri biliyorum dedi giyeceksen kalın askı olup gerdanin baya kapalı olan askililari giy dedi giymesen ölmezsin bi bez parçası için değer mi falan diyor ama ben giymezsem asla yapamam bu konuda ne yapacağımı bilemiyorum çok çaresiz kaldım seviyorumda. Sizce ben mi abartıyorum yoksa bunu her kız evlendiğinde kızlar giyimini düzeltip askılı şeyler giymiyorlarmı lütfen bi akıl verin
seni sen oldugun icin kabul eden birini bul

Ya niye berbat bir hayatm olsun sen beni ne kadar taniyorsun ki. bana takanda sensin ben senin neyine takicam
Evet çok iyi tanımıyordum bütün konularının içeriği "bir gün benim de sevgilim olur mu sizce" olduğu için ama az önceki yorumun kafamdaki soru işaretlerini epey azalttı.

Düzgün giy karışmayım o zaman diyor hayır yani ben elbise etek giyecem demiyorum ki askılının neyi kötü olabilir
Elbise etek olsa karışabilir yani? Kafa olarak benziyorsunuz aslında.

ay ne münasebet
madem bu kadar giyiminiz önemliymiş neden sizinle evlenme kararı almış hiç askılı giymeyen biriyle evlenme kararı alsaymış
Basta böyle görüp beğenirler sonra değiştirmeye çalışır allahın belaları essek gibi kabul edecek etmiyorsa heba ederim 6 yılımı valla hiç acımam

X