Evlenme teklifi

2 defa ciddi ciddi evlenme teklifi aldım biri iş için işyerimize gelen siyahi bir Kenyalıdandı :KK37:
Benle evlen Kenya'ya yerleş çok mutlu ederim seni demişti çatlak herüf :KK53:
Asıl evlenme teklifimi sevgilimden geçen sene aldım.
Evlenme teklifi içimdeki bir hayaldi ama açıkçası pek kafa patlatmamıştım nasıl olacak diye.
Romantik olmasına romantik bir teklifti de ben ise bakakalmıştım. :KK30:
Aptal bir anı oldu. Bir şey söylemeyecek misin dediğinde de susmuştum bir ona bir yüzüğe bakmıştım.
Her şeye rağmen güzel bir anı, daha güzelleri tüm isteyenlere inşallah...

Allah mutlu etsin canım:nazar:..

sözleştiğimiz kafeye doğru gitmedi başka bi yöne doğru gidiyo nereye gidiyon sen dedim şu tarafta yeni bi yer açılmış oraya gidelim dedi.yolumuzun üstündede reklam panosu var sürekli değişik reklam çıkanlardan.durdu bak adamın biri evlenme teklifi etmiş dedi senmi ettin yoksa dedim:KK16: zamanlamada çok iyi yalnız tam o sırada panoda bizim evlilik teklifi var.benimle evlenirmisin ayşenurum yazıyo havai fişekler falan patlıyo:KK69: şok oldum çok şaşırdım çok mutlu oldum.. ilk izlediğimden bişey anlamadım 2.ciye çıksın diye bekliyorum ona tekrar sıra gelene kadar 5 dk falan geçiyo..5 dk boyunca sabit yerimde duramadım nasıl bi mutluluk. o anki yüz ifadeni hiç unutmucam diyo :KK69: 2.yide izledim daha izlicenmi akşama kadar burdamı dikilcez diyo :)
o gün bide cenazemiz vardı. teklifte önceden planlı olduğu için iptal edememiş. ne sevincimi ne üzüntümü gerektiği gibi yaşayabildim.duygularım birbirine karıştı çok sevinirsem enişteme haksızlık etcekmişim gibi hissettim kendimi sevincimde yarım kaldı..

valla benimki hiç beklemediğim bir anda oldu gerçekten... gece telefonda kavga etmiştik ben de çok sinirlendiğim haklı olduğum ve ona kırıcı birşey söylememek için telefonu yüzüne kapattım ve bir daha da açmadım... sonra ben uyumaya karar verdim belki sinirlerim yatışır diye... o gece sabah 4 gibi evimin kapısı çaldı... ben yanlız yaşadığım için ilk irkildim açsammı açmasammı diye düşünüyordum ki ben geldim diye seslendi... tabii ben hem rahatlamış hem de şaşkın bir şekilde kapıyı açtım... dizlerinin üstüne çökmüş elinde bir tane gül ve yüzük vardı ama tek taş değildi normal alyans gibi bir yüzüktü... o saatte otobüs bulamadığı için (çünkü ayrı şehirlerde kalıyoruz ama yine de aramızdaki mesafe 2 saat falan) ablasının arabasını ödünç almış gelmiş... tabii kabul ettim....

ama hayalimdeki evlilik teklifi beşiktaş- galatasaray maçında beşiktaş taraftarından duymak tı (biraz manyakmıyım ne?? :KK1::KK1::KK1::KK1:) ama yine de güzeldi... yani düşünsene bütün stad sabaeda benimle evlenirmisin diye bağırıyor... ama yine de aşkımın yaptığı evlilik teklifi de çok güzeldi ve unutamayacağım türden di....

Başlığı okuyunca biri evlenme teklifi almış ne güzel dedim:KK71:
Meğerse hayal sorusuymuş canım :)

Öyle bir durumdayım ki.. Sadece beni çok sevsin istiyorum. Bırakmayacağından emin olayım.

ben de senin gibi düşünüyorum,bir teklif olmalı sade bile olsa:KK49: ..nişanlılar neden etmesin ki,henüz evlenmediniz ki..bence de canım,çok mu zor bir teklif,zor gelmesin paşalara :KK9::KK9:

evlenene kadar ettirdim ettirdim :):) yoksaaaa yokk. dhaa ne ederler ne bişe

Aranız güzelken etseymiş keşke ama ne güzel hem barışmışsınız hem de evlilik kararı almışsınız:KK16::KK16:

bir yılımızda edicekmiş öle karar wermiş beyimiz... ya ben erkegın cok ayrıntılı dusunenını hıc gormedım. banada odun nısanlım dustu :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52:

güzel bir günde, muhteşem bir yerde, planlı programlı yapılmış bir süpriz evlenme teklifi istemiyorum ben
hiç ummadığım bi anda, bi o kadar doğal olsun..
hatta o an tektaş olmasa da olur
beyaz bir peçete kağıdını sarıp bağlasın yüzük parmağıma
her ay dönümümüzde okuduğumuz sözleşmemizin sonuna bir de evlilik yeminini eklesin
yeter :KK17:

yağmurlu bir günde arabanın içinde tektaşı çıkarıp guzel bır konusmanın ardından evlilik teklıf etse aaaah ahhh:KK31:

Teklif etsin de nerde nasıl ediyorsa etsin hiiiççç önemi yok:) Yüzük yerine bir halka bulup etse de razıyım artık.

sözleştiğimiz kafeye doğru gitmedi başka bi yöne doğru gidiyo nereye gidiyon sen dedim şu tarafta yeni bi yer açılmış oraya gidelim dedi.yolumuzun üstündede reklam panosu var sürekli değişik reklam çıkanlardan.durdu bak adamın biri evlenme teklifi etmiş dedi senmi ettin yoksa dedim:KK16: zamanlamada çok iyi yalnız tam o sırada panoda bizim evlilik teklifi var.benimle evlenirmisin ayşenurum yazıyo havai fişekler falan patlıyo:KK69: şok oldum çok şaşırdım çok mutlu oldum.. ilk izlediğimden bişey anlamadım 2.ciye çıksın diye bekliyorum ona tekrar sıra gelene kadar 5 dk falan geçiyo..5 dk boyunca sabit yerimde duramadım nasıl bi mutluluk. o anki yüz ifadeni hiç unutmucam diyo :KK69: 2.yide izledim daha izlicenmi akşama kadar burdamı dikilcez diyo :)
o gün bide cenazemiz vardı. teklifte önceden planlı olduğu için iptal edememiş. ne sevincimi ne üzüntümü gerektiği gibi yaşayabildim.duygularım birbirine karıştı çok sevinirsem enişteme haksızlık etcekmişim gibi hissettim kendimi sevincimde yarım kaldı..

Gerçekten güzelmmiş:nazar::nazar:..baya duygusal ve düşünceli bir erkek arkadaşınız varmış tebrik ederim :KK16::KK16:

valla benimki hiç beklemediğim bir anda oldu gerçekten... gece telefonda kavga etmiştik ben de çok sinirlendiğim haklı olduğum ve ona kırıcı birşey söylememek için telefonu yüzüne kapattım ve bir daha da açmadım... sonra ben uyumaya karar verdim belki sinirlerim yatışır diye... o gece sabah 4 gibi evimin kapısı çaldı... ben yanlız yaşadığım için ilk irkildim açsammı açmasammı diye düşünüyordum ki ben geldim diye seslendi... tabii ben hem rahatlamış hem de şaşkın bir şekilde kapıyı açtım... dizlerinin üstüne çökmüş elinde bir tane gül ve yüzük vardı ama tek taş değildi normal alyans gibi bir yüzüktü... o saatte otobüs bulamadığı için (çünkü ayrı şehirlerde kalıyoruz ama yine de aramızdaki mesafe 2 saat falan) ablasının arabasını ödünç almış gelmiş... tabii kabul ettim....

ama hayalimdeki evlilik teklifi beşiktaş- galatasaray maçında beşiktaş taraftarından duymak tı (biraz manyakmıyım ne?? :KK1::KK1::KK1::KK1:) ama yine de güzeldi... yani düşünsene bütün stad sabaeda benimle evlenirmisin diye bağırıyor... ama yine de aşkımın yaptığı evlilik teklifi de çok güzeldi ve unutamayacağım türden di....

mutluluklar canım.."ama hayalimdeki evlilik teklifi beşiktaş- galatasaray maçında beşiktaş taraftarından duymak tı" yazmışsın gerçekten çok farklı bir hayalmiş,söyledin mi onu sevdiceğine:KK52::KK52::KK52:

Başlığı okuyunca biri evlenme teklifi almış ne güzel dedim:KK71:
Meğerse hayal sorusuymuş canım :)

Öyle bir durumdayım ki.. Sadece beni çok sevsin istiyorum. Bırakmayacağından emin olayım.

İnşallah o günlerde gelir canım,olumsuz düşünme bence..

bir yılımızda edicekmiş öle karar wermiş beyimiz... ya ben erkegın cok ayrıntılı dusunenını hıc gormedım. banada odun nısanlım dustu :KK70::KK52::KK52::KK52::KK52:

Maselef Türk erkekleri biraz odun ama olsun yine de seni seviyor ve bunları düşünebiliyor,hem odun hem düşüncesiz hiç çekilemezdi..:KK39::KK39:

cnm yaa benn nişanlıyım ama daha evlilik teklifi almadım buna iş bende anlamadım:44::44::44::44::44::44:

güzel bir günde, muhteşem bir yerde, planlı programlı yapılmış bir süpriz evlenme teklifi istemiyorum ben
hiç ummadığım bi anda, bi o kadar doğal olsun..
hatta o an tektaş olmasa da olur
beyaz bir peçete kağıdını sarıp bağlasın yüzük parmağıma
her ay dönümümüzde okuduğumuz sözleşmemizin sonuna bir de evlilik yeminini eklesin
yeter :KK17:

nasıl bir sözleşmeki bu,kurallar filan :KK1::KK1::KK1:..biraz bahsetsene canım belki biz de yaparız:KK1::KK52::KK52:

cnm yaa benn nişanlıyım ama daha evlilik teklifi almadım buna iş bende anlamadım:44::44::44::44::44::44:

Görücü usülü mü,yoksa direk biz geliyoruz diyip geldiler mi,keşke nişandan önce etseymiş ama yinede geç değil canım:KK34:

ben de evlilik teklifi almadım çok sıradan olsa bile olurdu, ağzımla söylediğim halde almadım sağolsun eşim benim isteklerime pek önem vermez de :KK43:

X