Evlenmeden önce ilişkiden öncesi mutlaka okunması gereken …

Eşinizin davranışları bana çok garip geldi 1 sene gecmis konuyu acali ama merak ettim çözdünüz mü durumu sorunu size yıkmış fakat siz de değil de esiniz de gibi aseksuel ya da gay olabilir mi acaba?

Son durumunuz nedir bilemem ama hem bu kadar uzun bir yazı hem de sürekli tekrarlanan cümleler, kelimelerle zar zor ortalarına anca gelebildim. Öğretmen olduğunuzu belirtmişsiniz, ben uzuunca yatak hikayenizi okurken hiçbir bölümünde bunu anlamadım. Eğer birilerine yardımcı olmak istiyorsanız karışık ve sıkıcı cümleler kurmaktan kaçının. İnşallah evliliğiniz düzene girmiştir.

Merhabalar arkadaşlar biz eşimle severek evlendik 5 yıl konuştuk şuan 3aylık evliyiz evlenmeden önce eşim cinsel yönden aşırı istekliydi.Ben de cinsellikten olabildiğince uzak kalmayı seçiyordum korkularım vardı ama hep aman hallolur herkes yapıyor diyordum.Evlenmeden çok kısa bir zaman içinde eşimle paylaştım ben çok korkuyorum canım çok yanacak demi diye o da yok hayatım ben senin canını acıtmam dur dediğinde dururum falan dedi rahatlamadım ama bastırdım.Herkes yapıyorsa ben de bir şekilde acılı sancılı geçirecektim çünkü ömür boyu sürmez heralde diyordum bu acı evlendik balayı reglime denk geldi düğün günü regl oldum.Sonra balayı bitti evimize gittik ama eşim şu regl bi bitseydi diyor zor duruyordu.Eve geldik ilk gün yorgunluktan uyuduk zaten ben aşırı temizlik takıntılı bir insanım her gün temizlik ev yerleştirme vs takılmıyorum bu durum aklıma gelmiyor ikinci gün birbirimize yaklaştık gayet romantik bir şekilde eşimin penisi girmedi sanki orda bi duvar var asla girmeyecek gibi hissettim eşim bi anda yok hayatım olmuyor dedi nasıl dedim sinirlendim onun penisi de direk söndü zaten onun da benimde ilk deneyimimiz hiçbir şey bilmiyor muşuz inanın verdiğim tepkilere kızıyorum şimdi tekrar deneyelim dedim yok artık kalkmaz dedi sen böyle dediğin için kalkmaz zaten dedim bir sürü gerginlik üzüntü kavga gürültü sabahlara kadar ağladım her gün susayım diyorum bağırmayım diyorum ama tutamıyorum kendimi yine üzülen ağlayan ben oluyorum istiyorum yapamıyorum evet orda bi şey var buna iyice inandım sonra eşim her gün bahane bulmaya başladı başım ağrıyor iş çoktu yoruldum hafta sonu denerizler falan vs vs.. derken ben araştır araştır artık kafayı yedim bu arada 2 ablam bir yakın arkadaşımla paylaştım onlarda çözüm bulamıyorlar niye olmuyor sizde büyü mü var acabalar falan kafayı yşyecektim ablam dedi ki ben kızlığımın bozulduğuna ayna ile bakıyordum sen de bak bakalım dedi olmadı ki bozulsun işte duramadım kamerayı videoya aldım telefonu ters çevirip başladım bakmaya iç dudaklara kadar iyice açtım ıkındım sonra kaydı durdurdum baktığımda orta da bi çizgi gibi et parçası var kzılık zarı çeşitlerine baktım septalı kızlık zarıyla aynı birebir araştırdım ameliyatla alınması gerekiyor çok basit bir operasyon olduğu yazıyor eşimle paylaştım kadın doğuma gittik aldırdık doktor uyuşturmasına rağmen aşırı bir ağrım oldu doktor da şaşırdı regl günüm yakındı ondan mış sonra parmağını soktu beklemiyordum bi anda sokunca ağrı hissetim yine ama geçti hemen sonra işlem bitti kalkabilirsin dedi ayağa kalktım başım döndü kalbim hızlı hızlı attı midem bulandı doktor ayaklarımı yukarı kaldırdı tansiyonun düştü muhtemelen dedi biraz öyle yattım kalktım odadan çıkmadan doktor eşime durumu açıkladı çıktık hastaneden artık nasıl mutluyum ama anlatamam eşimde rahat görünüyor tabi sonra eve geldik canım yanıyor ama çok değil bugün yapmayalım dedik yarın yapalım dedik sonra eşim ertesi gün biraz iyileş hayatım falan dedi tamam dedim bekledim.4gün sonra sanırım tam hatırlamıyorum denedik ama şöyle oldu git gel yapmadan bi anda tek sefer oldu aaaa dedim bi anda sonra eşim çekildi mutlu oldu tamam hayatım bitti hallettik bak dedi bundan sonrası gelir dedi tamam dedim ama çok kısa sürdü sonra acı çok sürmedi ama aklımda yer etti o acı ertesi gün oldu denemedik 1 hafta oldu eşim yine bahanelere başladı ama benim tahammül edecek halim kalmadı sinirlenip sürekli kavga ediyoruz yine ağlıyorum yatıyoruz uyuyoruz haftasonu denedik bu sefer eşimin midesi bulandı vajinamı görünce arkadaşlar tuhaf gelebilir benim de tuhafıma gitti ama olabiliyormuş bu durum ben yaşadım ya o kadar zor günler geçirdim ki neler düşündüm neler sonra üzüldüm ya neden miden bulanıyor o demiyor senden dolayı diye susuyor bi şey de demiyor ben çok üzüldüm ama geçecek biliyorum diye teselli verdim kendime ilk kez görüyor normal dedim sonra midesi bulanınca ben de tamam boşver bitanem yapmayalım dedim niye böyle oldu ki anlamadım hayatım dedi olsun yarın yaparız dedim sabaha kadar uyku yok sürekli ağlıyorum araştırıyorum sonra tekrar deneyelim dedik ben korkuyorum hala ama vazelin sürdüm iyice sonra da tam yapacaz eşim kustu noldu dedim vazelin sürme demişti bana vazelin sürme dedim sana ben dedi safrasında taş var o yüzden midesi heralde dedim sürekli bi şeye atmak istiyorum yani olamaz diyorum yani kabul etmiyorum sorunları ya yapavaz ya yapacaz diyorum sonra olmayınca yine sinirlendim kavga ettik 1 hafta yine yok bu sefer sürmedim dedim ki bak hayatım kayganlaştıcı istemiyorsun dönüyor penisim böyle şeyleri sevmiyorum. Diyosun okey vazelin mide bulandırıcı geliyor ona da tamam ama ben bi şey sürmezsem acıyacak diyorum yok ben istemiyorum diyor sürekli artık sinirler tepeme geliyor sen beni düşünmüyorsun diye sonra kavgalar büyüdü çok kötü raddelere geldik ben dedim ki ya terapistten yardım alacaz ya da ben artık dayanamıyorum dedim terapist ve üroloji ye gidilecek dedim ben de sorun yok dedi ben de mi sorun dedim bendeyse çözeriz ben kabul ediyorum dedim ama o asla kabul etmiyor erkekler kabullenemiyor erkekliklerine laf söylüyormuş gibiymiş biz kadınlar gider sorun mu var aaa tamam hadi napılacaj diyoruz ama onlar biraz değişikler mübarek sonra arkadaşım bi arkadaşının uyuşturucu krem kullandığını söyledi onu sipariş ettim hpş daha gelmedi de sonra buraya yazdım ben sorunu herkes vajinusmus olduğumu yazmış arkadaşımı aradım kanka böyle diyorlar bu mümkün mi ya ama ben istiyorum korkmuyorum ki bacaklarımı da açıyorum kasmıyorum dedim o da şaşırdı falan ben ama kendime hiç kondurmuyorum ama aklımda da bi şüphe kimse eşimin ğenisinin tam girecekken sönmesine bi şey yazmamış bana göre bu sorun mesela sonra da vajinusmusla alakalı şeyler okudum bu site de zeytinyağı ile yenenleri dilatörle yenenleri okudum dilatörle cesaret edemedim parmak mantıklı geldi eşime zeytinyağını koklattım tamam dedi bu kötü kokmuyor bunu süreriz oh dedim sonunda biraz rahatladım regl oldum yine :) bekledik eşime Allah tararfondan diyorum ben bi istek geldi ki sormayın bugün bizim tarihi günümüz oldu dün denedik olmadı yine girdi sanıyor benim tutup sokmamı bekliyor ben sinirlendim ben mi yapacam yeter artık dedim kavga ettik sonra konuştuk barıştık neyse ben armut uygulamasını indirmiştim ordan cinsel terapistlere teklif gönderdim iki tanesine durumu anlattım biri cevap yazdı bana dedi ki ben burda vajinusmus öyküsü görüyorum mesajı üstten gördüm hafi be dedim ikinci kez denildi ya yok değildir diyorum üzüldüm kabul etmek istemiyorum olmaz diyorum ben vajinusmus olamam diyorum 1-2 saat mesajı görmedim sonra dedim ki ben sorunlarını kabul eden çözüme gitmek isteyen bir insanım o kadar kadın yenmiş sende yenersin kızım sen neler başardın dedim tuvalete gittim klozette taharet musluğunu açtım önce ıkındım orta parmağımı deliğe yerleştirdim birazcık ittirdim hafif acıdı aşağı meyillendi bi anda parmağım sonra da nefes verdim kendi içime çeker gibi yaptım parmağımı sonra baktım boşluk bir cesaret ittir kızım dedim ittim mutluluktan bağırmak istiyorum ama sonra yatak odasına geldim kayganlaştırıcı vardı onu sürdüm yine aynı şeyleri yaptım bu sefer dedim ki eşimin penisi bu kadar değil benim iki parmağı yapmam lazım orta parmağım içerdeyken diğer parmağımı da yavaş yavaş içime almaya çalıştım ilk başta acır gibi oldu sonra hayır dedim yok bi şey ıkın aynısını yap ilk girişte acıdı biraz sonrası boşluk yine oha ikisini de aynı anda soktum dur bi de git gel yapayım sonuçta böyle olacak bu iş dedim gitgel yaptım hiçbir şey yok mutluluktan havalara uçtum kendime inanamadım video öektim yine sürekli yaptım parmak açıyorum yavaş yavaş zorlayınca biraz acıyor tamam sen de abartma yavaş yavaş olacak dedim kendi kendime sonra kalktım eşim gelecekti geldi elinden tuttum odaya götürdüm otur dedim anlattım durumu canın yandı mı dedi yok hayatım dedim yemin ederim yanmadı dedim ve ben gerçekten vajinusmus öuşım belki Farklı bir evredir belki Farklı bir türdür bilmiyorum ama gerçek miş dedim sonra akşam oldu denedik aynısını yaptım zeytinyağı ıkınma kendine çekme nefes verme oldu ama şöyle oldu parmaktan bir tık fazla acıttı hepsi girdi git gel yaptı biraz sert yaptı sonra yavaş ol dedim yavaşladı bitti şuan şu saatlerde burda bunları size yazmamın sebebi aylarca ağladım asla hallolmayacak dedim dokunamıyprum dedim eşime kavga esnasında neler söyledim bu kadar basit bir şey için ne gerek varmış diyorum şimdi eşim de bak hallettik işte kavga ediyordun sürekli dedi ah dedim ne kadar üzülmüşüm üzülmüşüz ama geçti arkadaşlar ben yendim se herkes yener yeter ki isteyin inanın her şey nefes ve ıkınma olayı inanın bana dileyen özelden de yazabilir yardımcı olurum eşimin de korkuları vardı belki onun da benim de ilk sonuçta her şey zamanını bekliyormuş şükürler olsun 🙏
Sen vajinusmus değilmişsin ki..eşinin vajjnadan tiksinip kusmasi tuhaf , onda bir problem var asıl

X